Pazar, Eylül 24, 2023
Ana SayfaMetaverse HaberleriYuga Labs, Yeni Bir NFT Koleksiyonu mu Çıkarıyor?

Yuga Labs, Yeni Bir NFT Koleksiyonu mu Çıkarıyor?

Yuga Labs, Yeni Bir NFT Koleksiyonu mu Çıkarıyor?

Bored Ape Yacht Club NFT’lerinin yaratıcısı Yuga Labs’ın yeni bir NFT koleksiyonu için hazırlıklara başladığı söylentisi piyasada hızlı yayılmaya başladı.

Yuga Labs: Ufukta Başka Bir Proje mi?

Söylentilerin kaynağındaki sızdırılan bir belgeye göre, yıl sonuna kadar ‘Mecha Apes’ olarak adlandırılan proje ile 50 milyon dolarlık bir pazar payı hedefleniyor.

Yuga Labs, en iyi NFT projelerinden Bored Ape Yacht Club, Bored Ape Kennel Club (BAKC) ve metaverse arazi projesi olan The Otherside ile tanınıyor. Ek olarak Yuga kendisini, CryptoPunks NFT’lerini satın alarak sektörün önde gelen şirketlerinden biri olarak konumlandırdı.

Protos tarafından sızdırılmış bir raporda, Yuga Labs’ın ‘Mecha Apes’ isimli ve 50 milyon dolarlık piyasa payı elde etmeyi hedefleyen yeni bir NFT projesinin yolda olduğu iddia edildi. Bu arada Yuga, Andreessen Horowitz (a16z), Animoca Brands, FTX Ventures ve daha fazlasını içeren önceki yatırımlarla birlikte yaklaşık 4 milyar dolarlık bir değerleme gördü. Protos’un atıfta bulunduğu sızdırılmış görüntülerin kaynağı açıklanmazken, Yuga Labs için sırada ne olabileceğine dair spekülasyonlara kapı araladı.

Yuga Lavs Kurucu Ortağından Yalanlama

Yuga’nın temel olarak Otherside NFT’leri ile geniş ölçekli bir metaverse inşa etmek arzusu sır değil. Ancak, söz konusu metaverse’ün neye benzediği hala tartışmaya açık. Öte yandan Protos raporuna göre, Mecha Apes‘in Yuga’nın metaverse projesinin geliştirilmesinde kesinlikle önemli bir rol oynayabileceği görülüyor. Bu arada Yuga Labs kurucu ortağı Garga paylaştığı tweette raporu “sahte haber” olarak nitelendirerek reddetti.

(Visited 16 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  NFT'lerin yüzde 95’i artık değersiz

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz