Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaGenelDavid Marcus: Yapay zeka araçları gelecekte işimizi nasıl kolaylaştıracak?

David Marcus: Yapay zeka araçları gelecekte işimizi nasıl kolaylaştıracak?

David Marcus: Yapay zeka araçları gelecekte işimizi nasıl kolaylaştıracak?

Facebook’un kripto para projesi Diem’in ortak yaratıcısı olan David Marcus, gerçek zamanlı ödemelerin dünya genelinde birçok sektöre fayda sağlayacağına inanıyor.

Marcus, şu anda Bitcoin tabanlı kurumsal ödeme çözümleri geliştirmeye odaklanan Lightspark adlı girişimin kurucu ortağı ve CEO’su olarak görev yapıyor.

Marcus, yeni bir röportajda yapay zeka araçlarının ve insanlar arasındaki ödemelerin geleceğine dair düşüncelerini paylaştı.

Marcus’a göre, gelecekte belirli görevleri yerine getirmek için bize yardımcı olacak yapay zeka araçları olacak. Örneğin, seyahat düzenlemeleri yapabilen bir yapay zeka aracı gibi özel yapay zeka sistemleri, iş birliği yaparak farklı hizmet sağlayıcılarıyla iletişim kuracaklar.

Eğer Lightspark başarılı bir şekilde ilerlerse, Marcus, veri eğitimi için ödeme yapılması gereken hak sahiplerine yardımcı olabilecek potansiyel uygulamaların olduğuna inanıyor.

Ayrıca, muhasebe, raporlama ve vergilerin gelecekte küresel olarak 7/24 anında işlenebilen ödemelere uyum sağlaması gerektiğini düşünüyor.

Lightspark CEO’suna göre, gerçek zamanlı ödemeler küresel sermayenin daha geniş bir kesimine erişim sağlayabilir, böylece insanlar dünya genelinde daha uygun finansman kaynaklarına ulaşabilirler. Bu da paralarını anında çekebilmelerini sağlayacak şirketlerin gelişimine yol açacak birçok inovasyonun olabileceği anlamına geliyor.

(Visited 6 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz