Çarşamba, Mart 22, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriXRP Fiyatı Sonucu Bekliyor: Ripple-SEC Davasında Bir Sonraki Adım Ne?

XRP Fiyatı Sonucu Bekliyor: Ripple-SEC Davasında Bir Sonraki Adım Ne?

XRP Fiyatı Sonucu Bekliyor: Ripple-SEC Davasında Bir Sonraki Adım Ne

Ripple ve SEC arasındaki dava ilerledikçe, XRP fiyatının yükselmesini tetikleyen bazı olumlu beklentiler var.

  • 29 Eylül’de XRP topluluğu, Yargıç Torres’in eski SEC yetkilisi William Hinman‘ın belgelerinin serbest bırakılmasını emrettiğinde sevinmişti.
  • Avukat James K. Filan’a göre SEC, Hinman belgelerine dair itirazlar hakkındaki kararının yeniden değerlendirilmesi için yeni bir önergeyi 13 Ekim’de verecek.

İlk olarak SEC, Yargıç Torres’ten SEC’in itirazını geçersiz kılan emrini yeniden gözden geçirmesini isteyebilir. İkincisi, SEC yeniden değerlendirme önergesini atlayabilir ve Yargıç Torres’ten bugün verdiği kararın temyizini onaylamasını isteyebilir.

Üçüncü olarak ise SEC, doğrudan Temyiz Mahkemesi‘ne gidebilir. Ancak Filan, bu hareketlerin düşük bir başarı olasılığına sahip olacağını düşünüyor. Yani Ripple tarafına karşı daha iyimser.

Diğer Önemli Tarihler Neler?

Özet karar için açılış önergeleri ve düzenlenmiş versiyon 18 Eylül‘de kamuoyuna açıklanırken zaten sunuldu.

  • 18 Ekim‘de davayla ilgili özetler ve destekleyici belgeler de dahil olmak üzere tüm kanıtların, özet karara sunulması bekleniyor.
  • 20 Ekim‘de taraflar bir araya gelerek her iki tarafın da sunduğu kararların düzenlemesini yapacaklar.
  • 24 Ekim‘de tarafların düzenlenmiş kararları kamuya açık olarak bunulacak. Bu yüzden 24 Ekim dava için oldukça önemli bir tarih.
  • 15 Kasım‘da, taraflar geçici olarak mühür altındaki cevap özetlerini sunacaklar.
  • 17 Kasım‘da taraflar tekrar bir araya gelerek ve cevap özetlerinde her iki tarafın da istediği düzenlemeleri gerçekleştirecekler.
  • 21 Kasım, tarafların yanıt özetlerinin kamuya açık olarak düzenlenmiş versiyonlarını dosyalayacakları için başka bir büyük tarih.
  • 9 Aralık‘ta ise taraflar, özet karar önergeleriyle ilgili tüm materyalleri mühürleyerek bir omnibus önergesi sunacaklar.
  • Ardından 22 Aralık‘ta omnibus önergeleri tekrar konuşulacak.
(Visited 77 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  XRP fiyatı neden yüzde 20 yükseldi?

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Hayrunisa Bayar
Ege Üniversitesi Basım ve Yayım Teknolojileri bölümü öğrencisi olan Hayrunisa Bayar 5 yıldır metin yazarlığı işiyle ilgilenmektedir. Birden fazla haber sitesinde makale, çeviri ve seo odaklı içerikler üreterek, editör olarak görev alan Bayar, son birkaç yıldır kripto para sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmeye başlamıştır. Blokchain teknolojisi kendisinin özel ilgi alanları arasındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber Entel