Ana SayfaBitcoin (BTC Coin) HaberleriWarren Buffett’ın sağ kolu Bitcoin'i ele aldı

Warren Buffett’ın sağ kolu Bitcoin’i ele aldı

Warren Buffett’ın sağ kolu Bitcoin'i ele aldı

Efsanevi yatırımcı Warren Buffett’ın sağ kolu Charlie Munger, katıldığı bir konferansta Bitcoin hakkında yöneltilen sorulara cevap verdi.

Yapay zeka (AI), bu yıl Wall Street’te milyarlarca dolarlık yatırım çeken bir konu haline geldi. Ancak bu konuya olumsuz yaklaşanlar da bulunuyor. Bu şüphecilerden biri, 99 yaşındaki Berkshire Hathaway’in başkan yardımcısı ve uzun süredir Warren Buffett’ın sağ kolu olan Charlie Munger.

Munger, geçtiğimiz günlerde Zoom’un Zoomtopia konferansına katıldı ve birçok yatırımcının yapay zekayı bir sonraki büyük yenilik olarak gördüğüne dair endişelerini dile getirdi. Munger, “Bence abartılıyor, ve hak ettiğinden daha fazla ilgi görüyor.” Bununla birlikte yapay zekanın yeni bir olgu olmadığını da vurguladı.

Charlie Munger: Bitcoin ‘gördüğüm en aptal yatırım’

Munger, yapay zeka konusundaki görüşlerinin yanı sıra kripto paralar hakkındaki düşüncelerini de paylaştı. Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine ilişkin görüşlerini açıklarken de geri durmadı. İzleyicilere “Bitcoin’e başlamayın, bu şimdiye kadar gördüğüm en aptal yatırım” dedi ve bu yatırımların çoğunun sıfıra gideceğini belirtti.

Munger, uzun süredir kripto para birimlerini sert bir şekilde eleştirmişti; bir zamanlar Bitcoin’i “fare zehrine” benzetmiş ve diğer kripto para birimlerini “zührevi bir hastalıkla” karşılaştırmıştı. Kripto paraların icadından duyduğu rahatsızlığı dile getirmiş ve kripto piyasasına dahil olanları eleştirmişti.

(Visited 44 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Adam Back’ten Cardano'nun kurucusuna Bitcoin dersi

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz