Pazar, Temmuz 3, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriVRA coin nedir? Verasity (VRA) projesi ve geleceği

VRA coin nedir? Verasity (VRA) projesi ve geleceği

VRA coin nedir? Verasity (VRA) projesi ve geleceği

Kripto sektörünün keskin düşüş yaşadığı bu dönemde yatırımcılar, piyasadaki coinler ve projeler hakkında araştırma yaparak, ileriki dönemlerde atacakları adımları değerlendiriyor. Kripto haberlerini takip ederek yeni çıkacak projelerden faydalanarak herkesten daha fazla kazanç sağlamanız mümkün olabilir.

Biz de bugünkü yazımızda sizlere, içerik üreticilerin dostu olan Verasity (VRA) coin’i tanıtacağız.

 

VRA coin nedir?

VRA coin, E-spor, video eğlence ve reklamcılık sektörlerinde hızla büyüyen bir kripto para şirketidir. VRA, dünya çapında e-sporlarda, çeşitli oyunlarda, NFT’lerde ve video ekonomisinde takas ve transfer için özel olarak oluşturulmuş dijital bir paradır. Şu anda 300.000’den fazla VeraWallet kullanıcısında VRA bulunuyor ve bu para dünya çapında 24’ten fazla borsada listeleniyor.

Ayrıca çeşitli oyunlar, e-sporlar ve blok zincirin kesiştiği noktada en hızlı büyüyen topluluklardan birine ev sahipliği yapmaktadır. VRA, herhangi bir video platformundaki içerik üreticileri için etkileşimi ve reklam gelirlerinin oranını önemli ölçüde artırmaktır.

VRA, etkileşimi artırmayı ve reklam sahtekarlığını ortadan kaldırmayı amaçlar. Bununla birlikte merkezi olmayan blok zinciri, aracıları denklemden çıkarır ve topluluk içinde değeri korur.

İçerik üreticileri, video platformlarındaki içeriklerinden etkili bir şekilde para kazanmak için mücadele ediyorlar. Ancak izleyiciler reklamları izlemek konusunda isteksiz. Bunun yanı sıra “Sahte görüntülemeler” de oldukça yaygın olarak kullanılan bir aldatma yöntemi olarak biliniyor. Dolayısıyla içeriğin değeri çarpıtılıyor. Ve içerik için gerçek bir değer olmadan; marka fiyatlandırması, içerikten para kazanma ve öneri motoru verileri hatalı olarak çalışmaya başlıyor.

İşte tam da bu nedenle, Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen VRA token, kullanıcılara video reklamcılığı ve NFT dolandırıcılığı ile ilgili sorunları çözmeyi amaçlayan, patentli bir PoV (Proof of View) değer kanıtı sunuyor.

VRA coin

Verasity (VRA) Coin nasıl çalışır?

Ayda 8 PetaBayt video verisine ölçeklendirildiği kanıtlanmış, en son video oynatıcı teknolojisiyle desteklenen Verasity’nin video paylaşım platformu, yüksek kaliteli bir görüntüleme deneyimi sunar.

Verasity VeraPlayer, VERA tokenlerini kullanarak doğrudan izleyiciler ve içerik oluşturucular arasında sorunsuz mikro işlemler sağlayan entegre bir dijital cüzdana sahiptir. İzleyiciler, Verasity’nin ekosisteminde, VERA’da içerik izledikleri ve paylaştıkları için ödüllendirilir.

İzleyiciler reklamları izlemeyi seçerse daha fazla kazanır ve doğrudan reklam verenler tarafından ödeme yapılır. İçerik üreticileri, izleyiciler tarafından yapılan bağışlar yoluyla (izle ve öde) veya ücretli aboneliklerin kilidini açmak için de ödüllendirilir. Öte yandan içerik üreticiler, tüm videolardan para kazanma veya belirlediği videolardan para kazanma seçeneğini devre dışı bırakabilir. Herkesin kullandığı tek bir model benimseme zorunluluğu yerine, hedef kitleleri için neyin doğru olduğuna karar vermiş olur.

VRA projesi ve geleceği

VeraViews

Verasity’nin ABD’den aldığı patentli Proof of View (PoV) teknolojisi, sahte görüntülemeleri, botları ve kitle metriklerinin manipülasyonunu tespit etmeyi amaçlamaktadır. PoV, yalnızca gerçek görüntülemelerin sayılmasını ve tüm yorumları, içeriğin ortaya çıkmasını ve reklam metriklerinin doğru olmasını sağlar. Verasity’de görüşlerin gerçek bir değeri vardır.

VRA projeleri içinde yer alan VeraViews, benzersiz şeffaflığa dayalı uçtan uca bir reklam yığını ile reklam dolandırıcılığı sorununu çözüyor. Ayrıca insanların ödeme almak için altı aya kadar beklemek zorunda kaldığı bir sektörde görülmemiş hızlı ödeme koşullarıyla en güvenli reklam yığınını sunuyor. Reklam dolandırıcılığından kaynaklanan kayıplar, dolandırıcıların taktiklerinin geliştiği 2019’da 42 milyar dolara kadar ulaşmıştı.

Reklam dolandırıcılığı; yayıncıları ve reklamverenleri bir reklamla etkileşimin gerçek bir kullanıcıdan geldiğine inanmaları için kandırmak üzere bilgisayar tarafından oluşturulan reklam etkileşimlerini ifade eder.

Reklam dolandırıcılığı, analiz verilerinin etkileşimini manipüle ederek de yapılabilir.

VeraViews, tüm taraflara karşı şeffaf olurken gerçek zamanlı olarak reklam dolandırıcılığını geçersiz kılan benzersiz bir çözümdür. Tüm bunlar kişisel bilgiler korunarak gizlilik kurallarına uyumlu bir şekilde yapılır. VeraViews ile reklamverenler yalnızca reklam kampanyalarında geçerli etkileşim için ödeme yapar ve ilişkilendirme verileri gerçek zamanlı ve değişmez olduğundan yayıncılar daha hızlı ödeme alır.

Proof of View ayrıca, NFT dolandırıcılığını proaktif olarak önlemek için NFT sanat eserinin, NFT satıcılarının ve NFT pazar yerlerinin şeffaf kimlik doğrulamasının sağlandığı yenilikçi bir blok zincir çözümüdür.

VeraEsports

e-sports

VERA’nın bir diğer projelerinden biri de VeraEsports’dur. VeraEsports, e-spor meraklılarına oyun içi ve dışı NFT’ler, en sevdikleri e-spor turnuvalarını izleme ve bu turnuvalarda yarışmak için ödüller sunarak oyun ve kriptonun kesiştiği noktada kullanıcılar için sınırsız olanaklar oluşturuyor.

PUBG Mobile, Riot Games, VALORANT, Tencent Games (PUBG) ve Athena Gaming gibi e-sporun en büyük isimlerinden bazılarıyla, üstün teknolojiye sahip, sınıfının en iyisi oyun içeriğiyle e-spor dünyasına hükmetmek için ortaklık kurmaktadır.

VRA coin fiyatı

VRA coin, ekosisteminde sunduğu özelliklerle geleceği parlak coinler arasında yer alıyor. Yazının yazıldığı sırada kripto 0,0092 dolardan işlem görürken 24 saatlik işlem hacmi 23,2 milyon dolardır.

Bununla birlikte Verasity son 24 saatte kötü piyasaya rağmen yüzde 8,14 artış gösterdi. Coin 457. sırada ve piyasa değeri 41,3 milyon dolar seviyesindedir.

Şu anda 4,47 milyar token dolaşımda ve toplam maksimum 10 milyar VRA token arzı bulunuyor. Verasity, istikrarı sağlamak ve değeri pekiştirmek için VRA tokenlerini geri almasına ve yakmasına izin veren benzersiz bir yakma mekanizması tanıttı. VRA tokenlerinin verilmesi, görüntüleyerek, oyun oynayarak veya borsalarda satın alarak Verasity ekosistemine katılmaya dayanır.

VRA coin hakkında sıkça sorulanlar

Verasity (VRA) Coin kimin?

Video ve medya endüstrisinden Mark R.J ve bir grup profesyonel tarafından kuruldu.

VRA Coin ne zaman çıktı?

Verasity coin 18 Mayıs 2018’de kuruldu. O günden bu yana büyük borsalarda işlem görmekte.

VRA coin en çok ne kadar oldu?

Verasity coin çıkış yaptıktan sonra Coinmarketcap verilerine göre; 31.10.2021 tarihinde 0,08739 dolar seviyesine ulaştı.

VRA coin hangi borsalarda?

VRA coin henüz Binanace borsasında listelenmiyor ancak listeleme yakın bir zamanda gerçekleşebilir. Şu an için OKX, Phemex, Bitget, MEXC, ve KuCoin gibi borsalarda bulunmakta.

VRA

Verasity (VRA) ne zaman çıktı?

Verasity coin 18 Mayıs 2018 tarihinde, video ve medya endüstrisinde kanıtlanmış bir sicile sahip profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından kuruldu. 2017 yılından bu yana ekip iş birliği içinde tam zamanlı olarak çalışıyor.

Verasity (VRA) güvenilir mi?

Her türlü yatırım araçlarında risk mevcuttur. VRA güvenlik konusunda son derece titiz çalışsa da, yapılan işlemlerde her zaman bir risk olduğunu göz önünde bulundurmak gerekir.

Şu ana kadar VRA güvenlik ihlali ile ilgili bir haber çıkmamıştır. Bununla birlikte Verasity’nin amacı, olası NFT ve diğer konulardaki hırsızlığın önüne geçilmesini sağlamaktır.

Verasity (VRA) coin nereden ve nasıl alınır?

Büyüyen kripto piyasasında doğru ve güvenilir borsalardan işlem yapmak oldukça önemlidir. Özellikle son zamanlarda yaşanan kripto hacklerinin önüne geçebilmek amacıyla güvenirliği kanıtlamış platformlar tercih edilmelidir.

VRA coin, birçok kripto borsasında listelendiğinden dolayı, ulaşması da oldukça kolaydır. KuCoin, Huobi, Bithumb gibi platformlarda listelenir.

Bununla birlikte işlem yapabilmek için genellikle Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT), Binance (BNB) satın alarak işlem yapmanız gerekir.

Coinmarketcap verilerine göre VRA coin listelendiği borsa bilgileri şu şekildedir:

VRA Borsa listesi
Kaynak: Coinmarketcap

VRA coin yorumları

Kurulduğu günden bu yana kullanıcıların ve içerik üreticilerin güvenini kazanan VRA coin’in geleceği parlak görünüyor. Şu an tüm kriptolarla aynı düşüş trendinde olsa da, yaptığı projelerle toparlanacak coinler arasında yer alacak gibi görünüyor.

Geçen yıl tüm dijital varlıkların zirve yaptığı dönemde, VRA coin de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak 0,08739 dolardan işlem görmüştü.

Son olarak…

Tıpkı Verasity (VRA) coin’de de olduğu gibi, piyasada işlem gören ve herkesin bilgi sahibi olmak istediği “Ceek VR coin geleceği” hakkındaki yazımıza ilgili linkten ulaşabilirsiniz.

Kripto piyasasıyla ilgili önemli çıkan tüm haberleri sizlerle paylaşmaya devam ediyor olacağız…

(Visited 401 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Seren Barlakhttp://wwww.trendkoin.com
Adnan Menderes Üniversitesi mezunu olan Seren Barlak, 3 yıl çeşitli platformlarda content writer ve rewriter olarak çalışmış ayrıca çevirmenlik ve içerik editörlüğü görevlerinde de bulunmuştur. Uzun bir süredir kripto para sektörü ile ilgilenen Barlak, blockchain, gaming ve yurtdışı platformlarda yayınlanan diziler hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 19,157.60 0.49%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,064.16 1.33%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.451322 0.79%
solana
Solana (SOL) $ 32.96 0.55%
xrp
XRP (XRP) $ 0.313302 0.35%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 6.75 0.20%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.066267 1.17%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.00001 0.21%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 16.16 1.56%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 6.12 0.32%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 4.86 1.06%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 49.99 2.40%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.306067 0.03%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.480541 3.45%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 3.28 0.93%