Pazar, Eylül 24, 2023
Ana SayfaPiyasa HaberleriVoyager, Coinbase'a devasa varlık transferi gerçekleştirdi: Neden?

Voyager, Coinbase’a devasa varlık transferi gerçekleştirdi: Neden?

Voyager'in transferleri, ardındaki nedenleri sorgulamaya yönlendirdi.

Voyager, Coinbase'a devasa varlık transferi gerçekleştirdi

Coinbase borsası, şu anda mali sorunlarla mücadele eden Voyager Digital’in eylemleri nedeniyle büyük bir ilgi odağı haline geldi.

Voyager’ın, varlıklarının önemli bir bölümünü beklenmedik bir şekilde Coinbase’e aktarma kararı, ciddi derecede dikkat çekti.

Öte yandan bu hamle, Voyager’ın geleceği ve kripto para ekosistem üzerinde olası etkileri konusunda tartışmaları beraberinde getirdi.

Etherscan verilerine göre, 11 Ağustos’ta Voyager’in varlıklarını Coinbase borsasına aktardığı görüldü. Gerçekleştirilen işlemler toplamda 1.500 Ether değerindedir, yani yaklaşık olarak 2,77 milyon dolarlık bir değere karşılık geliyor.

Voyager, Coinbase'a devasa varlık transferi gerçekleştirdi
Kaynak: Etherscan

Voyager neden bu transferleri gerçekleştirdi?

Voyager, Ethereum transferine ek olarak, 250 milyar Shiba tokeni transfer etti. Bu transferin toplam değeri 2,7 milyon doları buluyor.

Etherscan verileri, bu tokenlerin saatte bir kez el değiştirdiğini gösteriyor. Bazı kişiler, bu beklenmedik işlemin yaklaşan bir satışı işaret edebileceğini düşündüler. Ancak, bazı raporlara göre Voyager Digital’ın tokenlarını tek bir adreste birleştirme olasılığı da bulunuyor.

Kripto gazetecisi Wu Blockchain Voyager transferleri hakkında bir tweet attı:

“Voyager’ın büyük ve çeşitli kripto paraları barındıran portföyüne kıyasla, son transferi önemsiz bir görüntü çizebilir. Kendi başına kesinlikle büyük bir miktar olsa da, bu transfer, Voyager’ın zaman içinde biriktirdiği büyük servetinin nispeten küçük bir bölümünü temsil ediyor.”

Wu Blockchain’e göre, Voyager kısa bir süre önce kalan kripto paralarını ana adresine transfer etti. Raporlar, Voyager’ın hala yaklaşık 81,63 milyon dolarlık kripto varlığı tuttuğunu ortaya koyuyor.

“Tüm bu bilgiler ışığında, Voyager’ın kalan tokenlarını ana adresi altında bir araya getirmeyi düşündüğüne dair insanlar arasında dolaşan söylentiler mevcut. Bu planlı hareket, tüm kaynakları tek bir noktada toplamayı amaçlayan bir strateji olarak görünüyor.”

Bu transferlerin yanı sıra, Binance US’in Voyager’in varlıklarını satın almasının ardından, blockchain analiz platformu Lookonchain, Voyager’ın 56 milyon dolarlık varlığını üç ayrı borsada tasfiye ettiğini açıklamıştı. Binance US’in Voyager’ı satın alma anlaşması, regülatörlerin baskısı sonucu daha sonra iptal edilmişti.

(Visited 32 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz