Perşembe, Ağustos 18, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriVolatilite artarken, ünlü kripto yatırımcısı en güvendiği 3 altcoini açıkladı!

Volatilite artarken, ünlü kripto yatırımcısı en güvendiği 3 altcoini açıkladı!

kripto yatırımcısı, volatilite

Piyasada volatilite yüksek seyrederken, kripto yatırımcısı Tyler Swope, 2021 biterken yükseliş beklediği altcoin projelerini açıkladı.

Kripto yatırımcısı volatiliteye rağmen tuttuğu altcoinleri anlattı

Yeni bir videoda Swope, 298.000 YouTube abonesine bir numaralı altcoininin merkezi olmayan rezerv para birimi OlympusDAO (OHM) olduğunu söyledi.

Kısa bir süre içinde, kriptodaki en çeşitli, protokol dışı token hazinelerinden biri haline geldi… Stake için APY’ler [yıllık yüzde getiriler] çılgın olduğu için OHM alıcıları HODL’a ve stake etmeye teşvik ediliyor. Şu anda %7.300’ün üzerinde.

Olympus, protokole dayalı olarak oluşturulan çatal miktarından da anlaşılacağı üzere bir DeFi devrimi başlattı…  OHM yılın en çok çatallanan protokolü ve koduna göre çatal miktarı sadece diğer üç proje tarafından görülen seviyelere ulaşıyor: Bitcoin, Ethereum ve Uniswap. Bu, OHM’nin özel bir şey yarattığının net bir doğrulamasıdır.

Olympus, Temmuz ayında OHM’yi satın alıp hisselendiren yüksek profilli yatırımcı Mark Cuban’ın da dikkatini çekmişti.

Yazının yazımı sırasında, OHM bir gün içinde yüzde 5,7 düşmüş durumda ve 722,75 dolardan işlem görüyordu.

Swope’un listesinde, merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) için blok zincirler arası likidite erişimi sağlayan açık bir protokol olan REN var. REN, farklı blok zincirleri arasında kripto transferlerini sağlayan bir protokole güç sağlayan Ethereum tabanlı bir altcoindir.

Analist şöyle söyledi:

Bu token kaydı ve bence, bir pompa için hazır…  REN’in ilk 100 kripto arasına yeniden gireceğini ve muhtemelen eski Mart sıralamasını ve hatta daha da fazlasını yakalayacağını hissediyorum. Niye? REN, Host-to-Host’un protokollerine geldiğini duyurdu.

[REN ekosistem savunucusu] Maximilian Roszko bunu açıklayan bir tweet attı . Max, “H2H, RenVM’nin desteklediği zincirler arasında yerel coinler ve tokenler arasında köprü kurabileceği ve tam ölçekli bir köprü haline geleceği anlamına geliyor… RenVM, çoğunlukla BTC ve DOGE gibi eski coinler olmak üzere yedi varlığı olmak üzere, aynı zamanda kripto alanındaki binlerce tokenden çoğunu destekler.’

Büyük birlikte çalışabilirlik geliyor.

REN yazım esnasında, volatilitenin olduğu günde %1,7 düşüşle 1,03 dolardan fiyatlandırılıyordu.

Analizine devam eden kripto yatırımcısı, enerji sektörünün lojistik taleplerini karşılamak için oluşturulmuş kurumsal düzeyde bir blok zinciri platformu olan Energy Web Chain’i de (EWT) inceledi. Platformun yerel tokeni EWT, ağ güvenliği ve doğrulayıcı telafisi sağlar.

Tyler, EWT için iki pozitif katalizörün altını çizdi:

Energy Web yakın zamanda doğrulayıcı davranış kurallarını güncelledi ve içinde bariz rant arayışıyla ilgili bir bölüm var…

‘Rent-seeking herhangi bir 30 günlük süre içinde blok ödül bakiyelerinin yüzde 10’undan fazlasını tasfiye eden doğrulayıcılar olarak tanımlanır.’

Rent-seeking doğrulayıcıları artık yok. Fiyat yükseldiğinde çok fazla damping yapanlar.

Ayrıca yıl sonuna kadar Energy Web için büyük bir şeyin geldiğini de bilmelisiniz: staking. Geçen hafta, erken stake edenler için yüzde 21 APY’nin üzerinde bir destek dönemi duyurdular.

EWT volatilitenin arttığı gün içinde çoğunlukla yatay seyrediyordu ve yazı yazılırken 9,68 dolardan işlem görüyordu.

(Visited 817 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Kaynakdailyhodl
Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 23,311.25 2.75%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,838.12 2.27%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.537134 4.92%
solana
Solana (SOL) $ 40.43 6.67%
xrp
XRP (XRP) $ 0.379278 0.52%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 8.38 5.43%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.080416 6.95%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000015 8.19%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 25.66 6.54%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 8.07 5.46%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 7.94 4.71%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 60.29 1.83%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.341405 3.97%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.886492 5.77%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 4.97 6.82%