Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaKripto Para HaberleriVitalik Buterin: "Lord Elon Musk"a Boyun Eğip Ayda 8 Dolar Ödeyeceğim

Vitalik Buterin: “Lord Elon Musk”a Boyun Eğip Ayda 8 Dolar Ödeyeceğim

Ethereum kurucu ortağı, mavi tik işaretini korumak için aylık 8 dolarlık ücreti ödemeyi kabul etti, ancak bir şartı var

Vitalik Buterin Lord Elon Muska Boyun Eğip Ayda 8 Dolar Ödeyeceğim

Vitalik Buterin, mavi tik işaretini korumak için Twitter’ın yeni patronu Elon Musk’ın şartlarını kabul edeceğini söylemek için Twitter’a gitti. Ethereum kurucusu, diğer alternatif sosyal medya platformlarını araştırdığını da belirtiyor.

Lord Elon’a Boyun Eğip Ayda 8 Dolarını Ödeyeceğim Ama…

Buterin, Musk’ın Twitter’da doğrulanmış kullanıcı adları için aylık 8 dolar ücret talebine boyun eğdi. Fakat, yalnızca sözkonusu özellik Android ve iOS dışı diğer platformlara da entegre edildiğinde “boyun eğmeye ve ödemeye” başlayacağını yazdı.

Tesla ve Twitter’ın CEO’su Elon Musk, son tweet’inde aylık 8 dolarlık ücreti kendisinin de ödediğini söyleyerek, kimse için bir istisna yapmadığını vurgulamıştı.

Buterin ayrıca Musk’ın Twitter’a getireceği değişiklikleri beğenmeme durumu için, son dönemde çok konuşulan Mastodon, Farcaster, Reddit, Telegram vb. alternatifler aradığını söyledi.

Vitalik bunun yanısıra, bazı sosyal medya platformlarındaki kullanıcı adlarının bulunabileceği bir bağlantı da paylaştı.

Vitalik Buterin, Projelerden “Para İçin Yalvarmamalarını” İstiyor

Öte yandan, daha önceki atmış olduğu bir tweet’te Ethereum kurucusu, sosyal medya ve sohbet mesajlarında projeleri için bağış veya sponsorluk yapması konusunda yalvaranları eleştirmişti.

Vitalik onların “Erdemli Sebepler” için para istediklerine inandığını belirtirken, her birini doğrulamasının ise imkansız olduğunu söyledi. Ayrıca, gelen kutusunu tamamen bozacağı için bu taleplerin her birine cevap veremediğini vurguladı.

Trendkoin olarak daha önceden haberini yaptığımız üzere, Vitalik Buterin yakın zaman önce Dogecoin Vakfı’na bir bağış yaparak 20 milyon Dogecoin göndermişti.

(Visited 54 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  SEC, Coinbase borsasına dava açtı!

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz