Pazartesi, Ağustos 8, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriUzun vadede yüksek potansiyeli olan altcoinler

Uzun vadede yüksek potansiyeli olan altcoinler

Austin Arnold, gelecekte oldukça değerlenme potansiyelin sahip 4 altcoini listeledi. İşte detaylar...

altcoin, eth, mana, polygon

Popüler Altcoin Daily’nin sahibi ve kripto trader’ı Austin Arnold’a göre, dört tane orta değerdeki altcoin uzun vadede elde tutulduğunda oldukça yüksek bir potansiyele sahip.

Austin Arnold yüksek potansiyelli altcoinleri sıralayarak altcoinler ile ilgili bazı haberleri paylaştı.

Arnold’un listesinin ilk sırasında, Compound protokolüne borç veren merkeziyetsiz finans (DeFi) yer alıyor. Analist, Compound Labs haberlerine atıfta bulunarak Compound’un yaratıcısının Compound Treasury adında yeni bir proje sunacağı haberini paylaştı. Proje, kripto dışı işletmelerin ve finansal kurumların Compound protokülüne erişim sağlaması için tasarlandı.

Listenin ikinci sırasında Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) yer alıyor. Ve Polygon kısa bir süre önce, Avail adı verilen genel amaçlı yeni bir blok zinciri başlattığını duyurdu. Analist şöyle açıklıyor:

”Polygon, Ethereum için Avail ile layer-2 ölçeklendirmesini kaldırmayı teklif ediyor. İsterseniz herhangi bir ana zincirde (mainchain) bir yan zincir (sidechain) olun. İsterseniz kendi kendinize bağımsız bir zincir olun. Her iki durumda da, blok zincirin (blockchain) ya da yan zincirin (sidechain) güvenliğini korurken, ölçeklenebilirliğin korunmasına da yardımcı olacaktır.”

Arnold’un yüksek potansiyelli altcoinler listesinde üçüncü sırada Ethereum tabanlı indeksleme protokolü The Graph (GRT) yer alıyor. Austin Arnold, The Graph’in bir Ethereum ölçeklenebilirlik çözümü olan Optimism ile ortaklık yaptığı haberlerine dikkat çekti. Graph bir duyuruda şunları açıklıyor:

”Graph, Ethereum ölçeklendirmesine yardım etmek amacıyla Optimistic Ethereum L2 geliştiricilerine indeksleme ve sorgulama hizmetleri sağlayacak. Bununla birlikte, Optimism herkese açık olarak kullanıma sunulur sunulmaz, Graph sunucu servislerinde yayınlanacak. Ve Optimism topluluğundaki geliştiricilere destek sağlamaktan heyecan duyacak.”

Efsane analistin listesinin son sırasında ise merkezi olmayan sanal gerçeklik dünyası projesi Decentraland (MANA) yer alıyor. Arnold, Decentraland’daki dijital bir parselin yakın zamanda yaklaşık 1 milyon dolar değerinde MANA’ya satıldığı haberini aktarıyor.

“Fiyatlar düşerken bile balinalar pozisyonlarını alıyor ve uzun vadeli gelecek için plan yapıyor.”

İlginizi çekebilir: Kemerlerinizi bağlayın: 4 farklı kripto para birimi kalkışa hazır

(Visited 974 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Kaynakdailyhodl
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 24,141.47 4.55%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,799.92 6.08%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.543861 5.07%
solana
Solana (SOL) $ 43.22 7.43%
xrp
XRP (XRP) $ 0.38263 2.16%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 9.33 9.12%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.071054 2.87%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000013 4.54%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 29.79 11.32%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 8.67 10.90%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 9.21 3.41%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 63.83 4.35%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.372285 3.55%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.945679 3.63%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 5.66 11.35%