Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriUzman Analist Bu Altcoin'in Günlük İşlemde Ethereum'dan Daha İyi Olduğunu Söyledi!

Uzman Analist Bu Altcoin’in Günlük İşlemde Ethereum’dan Daha İyi Olduğunu Söyledi!

Uzman Analist Bu Altcoin'in Günlük İşlemde Ethereum'dan Daha İyi Olduğunu Söyledi

Uzman kripto para analisti, bir Ethereum rakibi altcoin’in zincir üstü verilere göre günlük işlem açısından Ethereum’dan (ETH) daha iyi olduğunu açıkladı

YouTube’da 443 bin aboneye sahip InvestAnswers kanalının kurucusu, paylaştığı yeni bir videoda, analitik firması olan Nansen’den aldığı veriler dahilinde Solana’nın (SOL) Ethereum’a göre katlanarak daha fazla işlem yaptığını söyledi.

Solona ve Ethereum tüm yan zincirlerin dahil olduğu karşılaştırmada, Ethereum günde 1,1 milyon işlem yaparken, Solana ise yaklaşık 36 milyon işlem yaptı. Dolayısıyla, zincirler ve nasıl kullanıldıkları açısından, Nansen’e göre Solana, Ethereum’dan 31 kat daha fazla kullanılıyor ve bu şaşırtıcı.

Diğer taraftan analist, Ethereum’un hala kilitli toplam değer (TVL) açısından lider konumda olduğunu ve kripto ekosistemindeki tüm TVL’nin aslan payını aldığını belirtiyor.

Bir blok zincirinin TVL’si, akıllı sözleşmelerinde tutulan toplam parayı gösterir. TVL, ağa kilitlenen teminat tutarının varlıkların piyasa değeri ile çarpılmasıyla bulunur.

Toplam kilitli değer (TVL) açısından, Ethereum Sanal Makinesi (EVM) uyumlu zincirlerin hala TVL’ye hakim olduğunu görebilirsiniz…

Bu kripto ekosisteminin TVL’sinin yüzde 80’i büyük olan EVM zincirlerinde yaşıyor.

Bütün blok zincirlerin TVL’si, fiyatlardaki düşüşten bu yana oldukça düşük seviyelere geriledi. Ama hızla artmaya başladı ve aklımda hiç şüphe yok ki 140 milyar dolardan veya 160 milyar dolardan 200 milyar dolara geri dönecek.

(Visited 180 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Airdrop etkinliği sonrası altcoin'in günlük işlemleri fırladı!

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber Entel