Pazar, Mart 26, 2023
Ana SayfaBitcoin (BTC Coin) HaberleriÜnlü CEO, Bitcoin Hakkında Tahminde Bulundu? İşte Detaylar

Ünlü CEO, Bitcoin Hakkında Tahminde Bulundu? İşte Detaylar

Ünlü CEO, Bitcoin Hakkında Tahminde Bulundu? İşte Detaylar

Morgan Creek Capital Management kurucusu ve CEO’su olan Mark Yusko, Bitcoin (BTC) bu ay 17 bin dolar seviyesine düştükten sonra daha kötü bir senaryo yaşanmayacağını düşündüğünü söyledi.

YouTube kanalı Thinking Crypto ile yaptığı yeni bir röportajda, Yusko, Ethereum (ETH) için çok heyecanlı güncellemenin ardından yaşanan düşüşün devam edeceğini düşünüyor.

Ünlü CEO, kripto piyasalarının dibe vurduğunu ve şimdi bir sonraki boğa döngüsü için hazırlandığını düşündüğünü belirtti.

Aslında kripto kışının bittiğine inanıyorum. Sanırım kripto baharındayız. Dibini gördüğümüze inanıyorum.

Bu, tekrar test edemeyeceğimiz anlamına gelmez. Yani, buradan biraz daha aşağı inemeyeceğimiz anlamına bile gelmiyor, ancak gerçekten Bitcoin’deki baskının hafiflediğini gerçekleştiğini düşünüyorum.

Güncelleme gerçekleştiğinde birdenbire herkesin Ethereum alacağını düşünen birçok insan olduğunu düşünüyorum.

Yusko, Federal Rezerv (Fed) faiz oranlarını artırmaya devam etmeye karar verse bile, gerileme dünya çapındaki ülkeleri sıkıntıya sokarken bunun küresel fiyatlar üzerinde sınırlı bir etkisi olacağını sözlerine ekledi.

Kişisel inancım, resesyonda olduğumuz. Fed’in, işleri gereğinden fazla sıkılaştırıp sıkıntıya sokacağını düşünüyorum, ama mesele şu ki, kaç tane faiz artışı Ukrayna’dan çıkan buğdayın fiyatını değiştirecek? Önemli değil, değil mi? Bununla hiçbir ilgisi yok.

Rusya’dan Avrupa’ya doğalgazın fiyatını daha ne kadar artıracak? Fark etmez, 50 kat zam yapabilirsiniz, bu benzinin fiyatını değiştirmez. Gazın fiyatını düşürmeyecekler çünkü varillerin fiyatının üzerine çıkardılar.

Çin’deki 0-COVID politikasını değiştirecek ve tedarik zincirini düzeltecek, böylece arabamı gerçekten takas edip yeni bir Kia alabilecek miyim?

Yusko, Fed’in faiz oranları konusundaki mevcut duruşundan dönmesi durumunda, hareketin Bitcoin için yükselişe sebep olacağının altını çizdi.

Bence bir durgunluk yaşıyoruz. Bu yüzden Fed’in tersine döneceğini düşünüyorum. Geri döndüklerinde, bir ralliye şahit olacağız. Bütün short pozisyonlar silinecek.

(Visited 282 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber Entel