Çarşamba, Mayıs 25, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriÜnlü analist: Bu 10 altcoin, Nisan ayında size çok kazandıracak!

Ünlü analist: Bu 10 altcoin, Nisan ayında size çok kazandıracak!

Ünlü analist: Bu 10 altcoin, nisan ayında size çok kazandıracak!

Son videosunda, kripto uzmanı Joe Parys, yukarı yönlü büyük potansiyele sahip 10 küçük değerli altcoini inceledi.

Bitcoin ve kripto para piyasası tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru ilerlerken birçok mikro ölçekli kripto para, henüz patlama göstermedi.

 

Analistin takibinde olan 10 altcoin:

1. STEPN (GMT)

Listede bahsedilen ilk altcoin STEPN (GMT) oldu. STEPN, eğlenceli sosyal unsurlara ve oyunlaştırma tasarımına sahip bir Web 3 yaşam tarzı uygulamasıdır. NFT Sneakers ile kullanıcılar açık havada yürüyerek veya koşarak yeni Sneakers’ların seviyesini yükseltebilir, GST kazanabilirler.

Oyuncular, uygulama içi Marketplace’te NFT Sneakers’larını kiralamayı veya satmayı seçebilirler. Kullanıcıların GST kazançları ise, yerleşik bir Swap işlevine sahip uygulama içi cüzdanda saklanır.

Etkileyici olan ise Twitter takipçilerinin ve Discord üyelerinin sayısıdır. Bu, özellikle yaklaşık yarım milyar dolarlık bir mikro ölçekli altcoin için, ilgili bir toplulukta gerçek kullanım durumunu göstermektedir.

Ayrıca en büyük VC’lerden bazılarına sahiptir. Yatırımcılar bunu Binance, Gate.io, PancakeSwap ve diğer birkaç borsada bulabilirler. Ancak bu kripto paranın CoinGecko’da giderek artan bir trend olduğu şimdiden görülüyor.

2. Wilder World (WILD)

WILD

WILD, Wilder World’ün asli token’ıdır ve Wilder DAO için yönetişim token’ı olarak hizmet eder. Bu token’ler, Wilder paydaşları için oylama mekanizmaları olarak çalışır. Ayrıca Wilder Metaverse’ün yeni protokol ve hizmetlerinden; tamamen sanal insanların, yerlerin ve eşyaların geliştirilmesini teşvik etmek amacıyla kullanılacaktır.

Wilder World, Unreal Engine 5 kullanılarak Ethereum üzerine inşa edilmiş, sürükleyici bir 5D Metaverse projesidir.

Bu araçlar inanılmaz manzaraya, Metaverse’de dinamik oynanış yetenekleriyle fütüristik yarışlara, 5D Metaverse ayakkabılarıyla yarışmak için özel bir 5D NFT araç koleksiyonuna sahiptir.

NFT alanında önde gelen sanatçıların geliştirdiği etkileşimli bir dünyanın yaratımı, gelişmelerin yanı sıra inanılmaz bir kripto topluluğu ve müttefikler oluşturma imkanı da vardır.

3. KCCPAD (KCCPAD)

KCCPAD, KCC’deki ilk büyük launch pad’dir. KCCPAD, yeni ve merakla beklenen KuCoin Topluluk Zincirine istikrar, güvenlik ve harika fırsatlar getirir.

Yatırımcılar KCCPAD token’larını alabilir, ardından bunları taşıyabilirler. PolyPad 7 Nisan’da piyasaya sürüldüğünde, KCCPAD, yatırımcıları 1.25 PolyPad token’ı kazandıracaktır.

PolyPad listelendiğinde yatırımcılar, PolyPad token’ı alıp köprüyü geçmek için KCCPAD satın alacaklardır.

KCCPAD, yüzde 1 satış ücreti olan deflasyonist bir varlıktır ve bu varlığa hala sahip olan bazı yatırımcılar var. Eğer erkenden yatırım yaparlarsa, yüzde 25 erken stake etme ücreti kazanacaklar.

Her şey tamamlanınca kullanıma hazır 5 yeni PolyPad IDO duyurulacak ve bunlardan biri DOTpad olacak. DOTPad ise 100 kat potansiyele sahiptir ve tüm bu nedenlerden dolayı KCCPAD şu anda düşük değerli olabilir.

altcoin

4. TRONPAD (TRONPAD)

TRONPAD, token’ları dağıtmak ve token’larını elinde tutan herkesi kapsayacak şekilde likiditeyi artırmak için kripto para projelerini güçlendiren merkeziyetsiz lansmanlar yaptı.

TRONPAD, launch pad mekaniğini sürekli olarak geliştirmekte ve yalnızca ilk yüzde 1’i değil, tüm token sahiplerini teşvik etmek ve ödüllendirmek için gelişmektedir.

Bu altcoin, 0.04 dolar ve yükselme potansiyelin var. Çünkü yatırımcılar, PolyPad token’ları için TRONPAD token’larını takas etme imkanına sahiptir. Her TRONPAD token’ı için dönüşüm oranı yüzde 0,75’tir.

5. Vetter Token (VETTER)

Vetter Token, kitle kaynak kullanımının, kripto yatırımcısını güçlendirmek için yapay zekâ ve oyunlaştırma ile buluştuğu bir varlıktır.

Bu token birçok farklı nedenden dolayı çok değerli olabilir. VETTER’ın fiyatı, mikro ölçekli bir altcoin olduğu için kısa ve uzun vadede yükselebilir. Ancak aynı zamanda yeni kripto para bulma erişimi sağlar ve paranızı katlanarak artırmanıza yardımcı olur.

6. UFO Gaming (UFO)

Bir Metaverse projesi olan UFO Gaming, oyna-kazan öğeleri, NFT’ler ve stake etme gibi DeFi işlevlerine sahip merkezi olmayan bir oyun platformudur. İlk oyunu Super Galactic, kendi NFT koleksiyonuna ve bir otomatik savaşçıya sahip bir RPG/arcade aksiyon oyunudur.

UFO Gaming, Ethereum üzerine inşa edilmiştir. Ancak oyunları, Ethereum’daki NFT projeleri için layer-2 ölçeklendirme çözümü olan Immutable X ile entegre edilmiştir.

Ayrıca sanal arazileri vardır. Ticaret özelliklerini geliştiren bir derecelendirme sistemi olan Genesis NFT’ye ve bir NFT pazarına sahiptir.

oyna-kazan, metaverse

7. Realm (REALM)

Realm, oyuncuların sanal dünyaları ve oyunları keşfedip yaratabilecekleri Metaverse oyunudur. Ethereum ve Polygon layer-2 ölçekleme çözümü üzerine inşa edilen Realm, oyuncuların launchları aracılığıyla metaverse ile etkileşime girmesini de sağlar.

Realm, kullanıcıların kendi mikro evrenlerini yaratmalarına, keşfetmelerine ve oynamalarına izin verir. Genesis evcil hayvanlarının genetiğinde kodlanmış canlı NFT’ler sunve bu evcil hayvanlar kendi genleriyle çoğalabilir, sonra mutasyona uğrayabilir ve benzersiz yavrular yaratabilir.

Bu proje ile grafikler ve her şey gerçekten harika görünüyor. Realm’de ağaçları dikerek kendi dünyanızı oluşturabilir, köprü gerçekliği ile ağaçları gerçek hayatta da dikebilirsiniz.

Bu, yalnızca metaverse’de oynamanın değil, aynı zamanda bugün dünyada bir etki yaratmanın gerçekten harika bir yolu. Bu proje piyasa toparlanırsa 5x veya 10x yapabilecek gerçekten küçük bir altcoin.

8. Spintop (SPIN)

Spintop, oyuncular, yatırımcılar için kapsamlı bir deneyim sunmak için web3’ün yeni araçlarını kullanmayı amaçlayan yeni nesil blok zinciri oyun merkezidir.

Bu, nihai GameFi ekosistemi ve NFT’lerin çok yakın bir gelecekte patlayacağı oyunlardır. Spintop, blok zincirinin sosyal yönleriyle birlikte UI UX’e öncelik veren topluluk odaklı bir oyun rehberidir.

Tokenleri takas edebilir, NFT satın alabilirsiniz. Burası, kripto paranızı çiftçilik havuzu köprüsünde stake edebileceğiniz ve ayrıca farklı tokenleri de bulabileceğiniz bir yerdir.

9. ApeCoin (APE)

ApeCoin, web3’ün ön saflarında merkezi olmayan topluluk yapısını güçlendirmek ve teşvik etmek için APE Ekosisteminde kullanılan bir ERC-20 yönetişim ve yardımcı program tokenidir.

Board Ape Yacht Club, tüm NFT’ler için standardı belirliyor ve birçok insan bu Apecoin’i ücretsiz olarak aldı. Birçoğu karlarını hemen aldı.

Apecoin hala en trend olan altcoinlerden biri ve 10 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaşabilir. Board Ape Yacht Club’ı kaçırdıysanız, bu kesinlikle inanılmaz bir topluluğa katılmanın bir yolu olabilir.

10. Ripple (XRP)

Ripple, uluslararası işlemleri işlemek için SWIFT sistemine daha ucuz ve daha verimli bir alternatif sunuyor. Bunun, Ripple’ın birkaç ürününün çatı terimi olan Değer İnterneti aracılığıyla gerçekleşmesi gerekiyor: RippleNet, XRP Ledger, XRP coin ve RippleX.

Ripple, SEC ile olan davayı kazanacağı yönünde oldukça umutlu görünüyor. Eğer bu gerçekleşirse coin yeniden listelenecektir. Bu da 1-2 dolar ve ötesinde bir kazanım gerçekleştirebileceği anlamına geliyor.

(Visited 965 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Seren Barlakhttp://wwww.trendkoin.com
Adnan Menderes Üniversitesi mezunu olan Seren Barlak, 3 yıl çeşitli platformlarda content writer ve rewriter olarak çalışmış ayrıca çevirmenlik ve içerik editörlüğü görevlerinde de bulunmuştur. Uzun bir süredir kripto para sektörü ile ilgilenen Barlak, blockchain, gaming ve yurtdışı platformlarda yayınlanan diziler hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 29,956.00 1.77%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,978.10 0.70%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.517603 0.75%
solana
Solana (SOL) $ 48.64 1.85%
xrp
XRP (XRP) $ 0.406489 0.11%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 9.95 1.19%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.08402 0.95%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000012 0.44%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 0.000187 17.91%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 27.68 3.12%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 7.05 0.84%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 5.56 1.29%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 69.01 1.27%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.405885 0.31%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.647786 0.88%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 5.78 1.53%