Ana SayfaDeFi HaberleriUniswap Vakfı yüklü transferler gerçekleştirdi

Uniswap Vakfı yüklü transferler gerçekleştirdi

Uniswap Vakfı yüklü transferler gerçekleştirdi

Zincir içi veriler, Ethereum’un (ETH) en büyük merkezi olmayan borsası Uniswap’in (UNI) arkasındaki firmasının çeşitli kripto borsalara 40 milyon doların üzerinde varlık gönderdiğini gösteriyor.

Uniswap Vakfı, geçen hafta milyonlarca UNI tokenini kripto borsaları OKX, Kraken ve FalconX’e taşıdı.

Uniswap Vakfı, son altı gün içinde toplam 9,8 milyon UNI (40,66 milyon dolar) transfer etti.

  • 3,4 milyon UNI (14,1 milyon dolar) OKX’e aktarıldı
  • 3 milyon UNI (12,45 milyon dolar) Kraken’e aktarıldı
  • 3,4 milyon UNI (14,1 milyon dolar) FalconX’e aktarıldı.

Yüklü miktarda gerçekleşen UNI tokenlerinin borsalara gönderilmesi, tokenlerin açık piyasada satılabilirliğine işaret edebilir.

Uniswap Vakfı, UNI’nin değeri arttıktan sonra Wintermute’un Kraken mevduat adresi aracılığıyla 3 milyon UNI’yi (13 milyon dolar) sattı.

Bu yazının yazıldığı sırada UNI, 4,19 dolardan işlem görüyor.

(Visited 13 times, 1 visits today)

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz