Token kilitleri açılacak: Optimism fiyatı ne durumda?

Optimism tokeninin çarşamba günü kilidinin açılması bekleniyor.

0
52

Token kilitleri açılacak: Optimism fiyatı ne durumda?

Optimism’in, değeri 626 milyon dolar olan OP tokeninin kilidinin 1 Haziran’da açılması bekleniyor.

Token.unlocks’a göre, toplam Optimisim (OP) token arzının yüzde 9’u 1 Haziran’da açılıyor. Bu, kilidi açılacak olan 626 milyon doların üzerinde değere sahip 386 milyon OP tokenini temsil ediyor. %9’luk arzın %4,75’i ana katılımcılara, %4,25’i ise yatırımcılara ait.

Aynı zamanda Optimism Labs’daki ilk tohum yatırımcıları ve çekirdek geliştiricilerin, kendilerine tahsis edilen miktarda OP tokenlerini alacakları anlamına geliyor.

Optimism’in bedrock yükseltmesi neleri içeriyor?

6 Haziran’a kadar Optimism, işlem ücretlerini optimize etmeyi hedefleyen önemli bir yükseltmeyi entegre edecek. Optimism protokolünün geliştiricisi OP Labs, işlem ücretlerinin %47 gibi etkileyici bir oranda düşeceğini azalacağına inanıyor. Bedrock yükseltmesi ile birlikte, kullanıcıların daha düşük maliyetlerle işlem yapabilecekleri anlamına geliyor.

OP tokeni şuan 1.57 dolar üzerinden işlem görüyor. Token kilidinin açılması, fiyatın düşüş eğilimine geçebileceğini ifade edebilir. Yatırımcılar, kilidin açılmasıyla birlikte tokenin fiyatının düşeceğini düşünüyor.

Ayrıca, 1 Haziran’daki kilit açma etkinliği öncesinde Optimisim piyasa yapıcı şirketi Wintermute adlı şirket, OP tokenlerini elden çıkarma niyetini doğrulayarak, Binance borsasında tek bir işlemde, yaklaşık beş milyon dolar değerinde 2,56 milyon OP tokeni sattı.

(Visited 53 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz