Ana SayfaBitcoin (BTC Coin) HaberleriTim Draper: Bitcoin Altı Ayda 250 Bin Dolar Olacak

Tim Draper: Bitcoin Altı Ayda 250 Bin Dolar Olacak

Skype’ın İlk destekçisi şaşırtıcı Bitcoin hedefinin arkasında durmaya devam ediyor

Tim Draper Bitcoin Altı Ayda 250 Bin Dolar Olacak

Portekiz’de düzenlenen teknoloji konferansı Web Summit’te, ünlü risk sermayedarı ve kripto meraklısı Tim Draper, Bitcoin’in Ocak ayına kadar 250 bin dolara ulaşabileceğini söyledi.

Draper, kadınların kripto parayı bu seviyeye itebilecekleri düşüncesini devam ettiriyor.

Hotmail ve Skype gibi platformların ilk destekçilerinden olan popüler risk sermayedarı, kadın Bitcoincilerin, lider kripto paranın kullanıcı tabanını önemli ölçüde genişletebileceğini düşünüyor.

New York Life Investment Management’ın yürüttüğü bir araştırmaya göre, ABD’deki servetin yüzde 51’ini kadınlar kontrol ediyor. 

Yatırımcı, şu anda feshedilmiş olan Silk Road darknet pazarından, ABD Marshals tarafından ele geçirilen 30 bin Bitcoin’i 2014 yılında satın almıştı. O zamanlar, isabetli bir şekilde BTC fiyatının üç sene içinde 10 bin doları geçeceğini tahmin etmişti. Nitekim, Kripto para 2017 yılının sonlarında 20 bin dolara yaklaşmıştı.

Draper birkaç yıldır BTC’nin 2023 yılına kadar 250 bin dolara ulaşacağını tahmin ediyordu. Bu hedefe ulaşması için kripto kralının fiyatının yüzde 1.090 oranında yükselmesi gerekiyor. Aslında en büyük kripto paranın önümüzdeki altı ayda bile yukarıda belirtilen fiyat seviyesine ulaşması hiç olası gözükmüyor.

BTC, geçen Kasım ayında 69 bin dolara ulaşmasından sonra şu anda 21 bin dolar seviyesinin biraz üzerinde işlem görüyor. Fakat Draper, ayı piyasalarının kendisini hiç de endişelendirmediğini söylüyor.

(Visited 134 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Adam Back’ten Cardano'nun kurucusuna Bitcoin dersi

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz