Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaKripto Para HaberleriTether, Uruguay'a yatırım yaptı

Tether, Uruguay’a yatırım yaptı

Tether, Uruguay'da sürdürülebilir Bitcoin madenciliği operasyonlarına yatırım yaptığını açıkladı.

Tether, Uruguay'a yatırım yaptı

Tether, küresel ölçekte yatırımlarını sürdürme kararlılığına devam ediyor.

Tether, rezervlerini Bitcoin alarak çeşitlendireceğini duyurmuştu. Stablecoin sağlayıcısı, şimdi ise yeni bir yatırım gerçekleştirdiğini duyurdu.

Tether Bitcoin madenciliği operasyonlarına yatırım yapıyor!

Tether, kaynaklarının bir kısmını yenilenebilir enerji üretimine aktarmayı planladığını açıklamıştı. Bu planın ilk uygulaması olarak Uruguay’a yapılan yatırımı duyurdu.

Tether, Uruguay’da enerji üretimi ve sürdürülebilir madencilik operasyonlarını başlatmak için yatırım yaptığını duyurdu.

Tether, Uruguay’da sürdürülebilir Bitcoin madenciliği operasyonlarının başlatılmasına yatırım yaptığını açıkladı. Bu hamle, şirketin Bitcoin madenciliğine destek vermek amacıyla yenilenebilir enerji kaynaklarına odaklandığını gösteriyor.

Tether’in CTO’su Paolo Ardoino şu ifadeleri kaydetti:

Tether, Bitcoin’in gücünü ve Uruguay’ın yenilenebilir enerji gücünü kullanarak, sürdürülebilir madenciliğe öncülük ediyor. Yenilenebilir enerjiye bağlıyız, Bitcoin ağının güvenliğini ve bütünlüğünü korurken her çıkarılan Bitcoin’in minimum ekolojik etki bırakmasını sağlayacağız.

ABD Uluslararası Ticaret İdaresi’ne göre Uruguay, elektrik üretiminin %98’den fazlasını rüzgar ve hidroelektrik olmak üzere yenilenebilir kaynaklardan sağladığı için yenilenebilir enerji üretiminde bir lider olarak kabul ediliyor.

(Visited 52 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz