Cumartesi, Eylül 24, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriTerra kurucusundan LUNA için canlandırma önerisi

Terra kurucusundan LUNA için canlandırma önerisi

Terra kurucusundan LUNA için canlandırma önerisi

Terraform Labs kurucu ortağı Do Kwon, UST’nin de-peg olması ve LUNA tokenlerinin sıfıra inmesinin ardından Terra ekosistemini yeniden canlandırmak için teklifte bulundu.

Terra’nın araştırma forumunda Cuma günü yayınlanan bir gönderide Kwon , “Terra topluluğu, topluluğu ve geliştirici ekosistemini korumak için blokzincirini yeniden oluşturmalıdedi. Terra zincirinin forklanma olasılığını tartışan validatörlere yanıt olarak sunduğu önerisinde, bu haftaki fiyat çöküşü sırasında varlıklarını satamayan UST ve LUNA sahiplerini tazmin etmeyi değerlendiriyor.

Kwon, validatörlerin ağ sahipliğinin, LUNA ve UST sahipleri arasında dağıtılan 1 milyar tokene ve ayrıca gelecekteki gelişimi finanse etmek üzere topluluk havuzuna ayarlanmasını önerdi.

Spesifik olarak, yeni dağıtılan tokenlerin yüzde 40’ı, de-pegging olayından önce LUNA sahiplerine gidecek, yüzde 40’ı, yeni ağ yükseltmesi sırasında orantılı olarak UST sahiplerine gidecek, yüzde 10’u blokzinciri operasyonları durdurmadan hemen önce LUNA sahiplerine tahsis edilecek ve kalan yüzde 10’luk kısım geliştirme havuzuna gidecek.

(Visited 977 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz