Cuma, Haziran 2, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriTemmuzdan beri MATIC’ten 3 milyon dolardan fazla kazanan yatırımcı, bu Layer-2 projesini...

Temmuzdan beri MATIC’ten 3 milyon dolardan fazla kazanan yatırımcı, bu Layer-2 projesini uzun zamandır tutuyor

Temmuzdan beri MATIC ten 3 milyon dolardan fazla kazanan yatırımcı, bu Layer2 projesini uzun zamandır tutuyor

Polygon (MATIC) işlemlerinden milyonlarca dolar kâr eden bir kripto yatırımcısı, aldığı rakip bir Ethereum layer-2 projesini uzun süredir tutuyor.

Blockchain izleme platformu Lookonchain verileri, geçen Temmuz ayında MATIC’i sadece 0,50 dolar maliyetle satın almaya başlayan cebi dolgun bir yatırımcının, yakın zamanda 1.057 ETH kullanarak 2,24 milyon dolarlık layer-2 ölçekleme çözümü Arbitrum (ARB) satın aldığını gösteriyor.

Lookonchain platformuna göre, ETH balinasının kârı 7,3 milyon doları aştığı için, yaptığı işlemler izlenmeye değer.

Akıllı bir balina bugün 1.057 ETH (2.24 milyon dolar) ile ortalama 1,50 dolar  maliyetle 1,49 milyon Arbitrum (ARB) satın aldı. Bu balina göz kulak olmaya değer.


Yüzde 65 kazanç oranıyla 15’i kârlı olmak üzere toplam 23 token işlem gördü. 
Toplam kârı 7,3 milyon doları aşıyor.

ARB tokeni, son 24 saat içinde yaklaşık yüzde 10 artışla 1,689 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Lookonchain, yüksek sayılabilecek net bir kazanca sahip yatırımcının trading geçmişi hakkında daha ayrıntılı bilgi vererek, yalnızca MATIC‘den değil, aynı zamanda Treasure Metaverse (MAGIC), kripto staking çözümü Lido (LDO) ve borç verme platformu TrueFi (TRU) alarak da kârını artırdığını gösterdi.

Zincir üstü verilere göre balina, ortalama 0,64 dolar maliyetle toplam 15,73 milyon MATIC satın alarak bunları ortalama 0,84 dolar fiyattan satmış ve bu süreçte 3 milyon doların üzerinde para kazanmış.

İlginizi çekebilir:  Milyarder Mike Novogratz, kripto paralar hakkında konuştu!

Yatırımcı ayrıca birkaç ay içinde ortalama 0,74 dolar maliyetle 2,91 milyon MAGIC satın almış. Cari fiyattan satılırlarsa, balina şu anda 2,12 milyon dolar kar etmiş durumda.

Yatırımcının 2023’te yaptığı diğer alım satımları arasında 1,20 dolar maliyetle satın alınan ve daha sonra 1,09 milyon dolar kar karşılığında 2,20 dolara satılan 1,09 milyon LDO ve ortalama 0,07 dolara satın alınan ve daha sonra 643 bin dolar kârla 0,10 dolara satılan 23,5 milyon TRU işlemleri yer alıyor.

(Visited 129 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber Entel