Ana SayfaAltcoin HaberleriSynthetix (SNX) SIP-276 Teklifi Nedir?

Synthetix (SNX) SIP-276 Teklifi Nedir?

Synthetix (SNX) SIP-276 Teklifi Nedir?

Synthetix, ağdaki yeni duyuruların yayınlanmasından sonra bir patlamanın eşiğinde. Yayınlanan teklif, SNX’in maksimum arzını 300 milyonla sınırlamak için sunuldu.

İlginç bir şekilde, bahsedilen bu teklif, Messari analitik platformuna göre stake edilen SNX yüzdesini artırmaya yönelik iki başarısız girişimden sonra geldi.

Bu öneriler, altcoin’in fiyatı üzerinde aşağı yönlü baskıya yol açan enflasyonist SNX ödüllerini artırdı. Synthetix V3’ün piyasaya sürülmesi yeni stake teşvikleri sunacak.

Bu, Synthetix’in Kurucusu Kain Warwick’in, gelirlerini paydaşlarıyla paylaşacak sürdürülebilir bir gelir sağlayıcı protokol oluşturma vizyonuyla uyumlu olacak.

SNX Getirileri Arttı

Özellikle, Synthetix ağı, son zamanlarda 1inch ve Kwenta ile Atomic Swap entegrasyonlarından sonra hacimde büyük bir artış yaşadı.

En son veriler, günlük işlem ücretlerinde 326 bin doların üzerinde biriktiğini gösteriyor. Bunun bir kısmı sUSD ödülleri olarak SNX staker’larına tahsis edildi.

İşlem hacmindeki olağandışı artışa rağmen, Synthetix’e yönelik gecikme saldırılarında da bir artış oldu. Bu saldırılar iyi bir şey değil, ancak stake yapanlar için sUSD ödüllerinde bir artışa yol açtı.

Bu, stake yapan yatırımcıları enflasyon ödülleri sona erdikten sonra bahis yapmaya devam etmeye teşvik edebilir.

Twitter’da anonim hesaba sahip olan bir kullanıcı, Synthetix’in Chainlink ile işbirliği yaparak güvenli bir zincir oluşturması gerektiğini iddia etti.

Ona göre bu, Synthetix’in sUSD ödüllerini dağıtmaya devam ederek sürdürülebilir bir gelir getirici protokol oluşturmasını sağlayacak.

Önemli Noktalar

Ağ, ödül sürecini yenilemeye çalışırken, sürdürülebilir büyümeyi engellemeye devam eden bazı riskler var.

SNX stake edenlerin sadece sUSD ödülleri için stake etmeye devam etmesi durumunda sorunlar yaşanabilir. Diğer bir risk, stake edenlerin yüzde 150’nin altında gerçekleşen tasfiye ile yüzde 400’lük bir teminat oranını koruması gerektirir.

İlginizi çekebilir:  Santiment: USDT balinaları, Bitcoin'i 40 bin doların üzerine taşıyabilir

Ayrıca, bir ölüm sarmalı yaşanma ihtimalinin olduğu, küresel olarak paylaşılan bir borç havuzu riski de vardır.

(Visited 50 times, 1 visits today)

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz