Çarşamba, Mayıs 25, 2022
Ana SayfaBasın BülteniSymbiosis Finance (SIS) Bybit Launchpad’de Listeleniyor!

Symbiosis Finance (SIS) Bybit Launchpad’de Listeleniyor!

Bybit

Farklı blok zincirleri arasındaki likiditelerin kolayca kullanılmasını sağlayan Symbiosis Finance, Bybit Launchpad’de 2 Aralık 2021 Perşembe günü saat 06.30’da Bybit hesabında BIT tutanlara arz ediliyor.

Yatırımcıları arasında Spartan Ventures, Dragonfly Capital ve Bybit gibi dünya çapında isimlerin yer aldığı Symbiosis Finance; Ethereum, Avalanche, Binance Smart Chain gibi zincirler üzerinde hem likidite sağlayarak pasif gelir elde edilebileceği hem de Symbiosis’in merkeziyetsiz borsasını kullanıp birden çok zincirdeki likiditeyi kullanarak takas yapabilmeyi sağlıyor.

Bybit’te mevcut toplam arz, lansman gününde yalnızca yaklaşık 500 bin SIS token olacağından Launchpad’e çok sayıda kişinin katılması bekleniyor.

Biz Bybit olarak çok zincirli bir geleceğe inanıyoruz. Symbiosis Finance gibi protokollerin de bu gelecekte yer alacağını düşünüyoruz. Symbiosis, zincirler arasındaki likiditeyi kullanarak kripto ekonomisinde çok büyük bir sorunu çözerek birlikte çalışılabilirliği mümkün kılıyor. Gelecekte önemli bir yere sahip olacak olan SIS tokeni, ilk olarak Bybit Launchpad’de kullanıcılarımıza sunarak güzel bir fırsat sağladığımızı düşünüyoruz.

Ben Zhou, CEO Bybit

 

Symbiosis Finance Launchpad’ine Katılanlara 1000 SIS Token ve Iphone 13

Bybit, SIS Launchpad’ini kutlamak için, Türkiye’deki kullanıcılarına muhteşem ödül veriyor. SIS Launchpad’ine katılan tüm Bybit kullanıcıları, Launchpad’e yatırarak alacakları SIS token haklarına ek olarak 1000 SIS ödül havuzunu paylaşacak ve 2 adet iPhone 13 için şanslı çekilişe katılmaya hak kazanacak.

27 Kasım 2021’de Cüzdanınızda BIT Olsun

Bybit, bugün yaptığı açıklamada SIS tokeni Launchpad’de çıkaracağını ve 27 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında cüzdanlardaki BIT token bakiyesinin ortalaması alınarak maksimum 500 SIS alımına izin verileceğini duyurdu. 2 Aralık 06.30’da ise Launchpad üzerinde BIT token yatırma işlemi açılacak ve aynı gün 14.00’de SIS tokenleri dağıtılacak. Saat 15.00’te ise Spot’ta listeleme yapılacak ve bütün Bybit kullanıcıları SIS token için alım-satım yapmaya başlayacak!

Bybit: 7/24 kesintisiz ve güvenilir işlem deneyimi

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapında bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, online alım-satım hizmetleri ve DeFi mining ürünlerinin yanı sıra API desteği hizmeti veriyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor.

Fiyat dalgalanması nedeniyle pozisyonunuz adaletsiz bir şekilde kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından karşılıyor. Bybit’in 7/24 müşteri hizmetleri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duydukları her an cevap alabilirler. Güvenlik tarafında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel olarak güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir işaretidir. Bu alanda yaptığı yatırımlarla sektöre öncülük eden Bybit, bütçesinin % 25’ini bu kısma aktarıyor.

Detaylar için :

SIS ve iPhone 13 Kazanmak için Bybit Launchpad’e Katılın

İnternet Sitesi: https://www.bybit.com/tr-TR/
Twitter: https://twitter.com/BybitTurkiye
Telegram: https://t.me/BybitTurkish
Instagram: https://www.instagram.com/bybitturkiye/
Destek: support@bybit.com

(Visited 106 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 29,856.00 2.42%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,971.37 1.51%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.516922 1.46%
solana
Solana (SOL) $ 48.70 0.33%
xrp
XRP (XRP) $ 0.406309 1.06%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 9.94 0.49%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.083951 1.96%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000012 0.51%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 0.000186 20.58%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 27.72 1.62%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 7.06 0.47%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 5.56 2.74%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 68.87 0.60%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.407028 1.23%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.646327 1.50%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 5.77 0.61%