Ana SayfaAltcoin HaberleriSushiSwap (SUSHI) Neden Yükseliyor? 6 Ekim 2022

SushiSwap (SUSHI) Neden Yükseliyor? 6 Ekim 2022

SushiSwap (SUSHI) Neden Yükseliyor? 6 Ekim 2022

Merkezi olmayan borsa (DEX) SushiSwap’ın yönetişim token’ı olan SUSHI, 50 milyar dolarlık bir şirket tarafından gelen açıklamalardan dolayı yüzde 23 yükseliş kaydetti.

Küresel varlık yönetimi firması GoldenTree, bir süredir SushiSwap’ı takip ettiğini açıkladı ve kriptoya özel kolu GoldenChain Asset Management’ın piyasaya sürülmesinin ardından “Sushi ile ilgili her şeyde daha aktif” olmaya hevesli olduğunu duyurdu.

Anlaşmanın bir parçası olarak yönetişim token’ına yaklaşık 5,2 milyon dolar yatırım yaptı.

SushiSwap’a Büyük Yatırım

GoldenTree, SUSHI’ye tokenomik, genel tasarım ve strateji konusunda yardımcı olma planlarını açıkladı. Şirket, zorlu tasarım sorunlarını çözmek için görüşlerini sunmak ve toplulukla birlikte çalışmak niyetinde olsa da topluluğun yeni ikinci dereceden sybil dirençli oylama yapısı gibi şeylere öncülük edeceğini ve destekleyeceğini söyledi.

Şirket, bu kapsamda SushiSwap ile Telegram üzerinden bazı fikirlerin paylaşıldığını ortaya koydu ve şunları ekledi:

Sushi’nin inanılmaz bir potansiyele sahip olduğuna inanıyoruz. Topluluk kesinlikle bazı zorlu zorluklardan geçmiş olsa da hepiniz, üst düzey ürünler oluşturmaya ve piyasaya sürmeye devam ettiğiniz için hem çekirdek ekibin hem de topluluğun bu engeller karşısındaki direncine hayran kaldık.

GoldenTree, SushiSwap ekosisteminin karşılaştığı zorlukları kabul ederken hem çekirdek ekibin hem de topluluğun direncine övgüde bulundu.

Altcoin’in fiyatı, 2 gün içerisinde 1,1 dolardan 1,36 dolara yükseldi. Bu hareket, yüzde 23,7’lik bir artışa tekabül ediyor.

Ekip İçerisindeki Sorunlar

Duyuru, SushiSwap’ın liderliğinde, yönetimini çevreleyen artan tartışmalar arasında, Sushi DAO tarafından CEO olarak seçilen Jared Grey ile olan değişiklikten sonra geldi. Geçen yıl boyunca, sektörün sevilen isimlerinden olan birkaç lider görevinden ayrıldı.

DeFiLlama’dan elde edilen veriler, platformda kilitli toplam değerin de Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 7 milyar dolardan 516 milyon dolara düştüğünü ortaya koydu. SUSHI de benzer bir kaderi paylaştı. Son yükseliş trendine rağmen, Mart 2021’deki zirveden bu yana yüzde 90’dan fazla düştü.

(Visited 63 times, 1 visits today)

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz