Perşembe, Eylül 28, 2023
Ana SayfaDeFi HaberleriSushi Aptos ağına entegre edilecek

Sushi Aptos ağına entegre edilecek

Sushi, Aptos ağına entegre edilecek.

Sushi Aptos ağına entegre edilecek

Sushi, Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile doğrudan uyumlu olmayan bir blockchain olan Aptos’a entegre edilecek. Entegrasyon, Sushi’nin genişleme stratejisinin önemli bir parçası olarak ortaya çıktı.

Sushi’nin 2. sürüm otomatik piyasa yapıcısı (AMM), Aptos ağında aktif hale getirilerek, iki farklı blockchain’in bir araya gelmesi sağlanacak. Bu gelişme, Sushi’nin çeşitlenme ve büyüme yolculuğunda önemli bir adımı temsil ediyor.

Sushi ekibi yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“Entegrasyon, Sushi için EVM olmayan ilk zinciri işaret ediyor. Aptos ile ilk EVM dışı entegrasyon, Sushi’nin zincirler arası ve çoklu zincirlerde öne çıkma hedeflerini ilerletmek için kilit önem taşıyor.”

Sushi şu anda Ethereum, Fantom, Polygon, Arbitrum ve BNB Chain gibi popüler EVM zincirlerinde aktif olarak faaliyet gösteriyor.

Aptos ekibi yaptığı açıklamada, şunları söyledi: “Web3’ün gerçek insanlara gerçek fırsatlar sunma potansiyeline yürekten inanıyoruz, bu da hizmetlere daha geniş erişim veya yaratıcı ürünler üzerinde daha fazla sahiplik anlamına geliyor olabilir. Bu nedenle Move’yi oluşturmaya yardımcı olduk ve SushiSwap gibi güvenlik ve kullanıcı deneyimi odaklı platformlar ile küresel yapımcı topluluğumuz tarafından desteklenen projelerin mümkün kılabileceklerine dair heyecan duyuyoruz.”

(Visited 6 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz