Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaKripto Para HaberleriÜnlü CEO: Stabilcoin yasası ekosistem için çok önemli

Ünlü CEO: Stabilcoin yasası ekosistem için çok önemli

Ünlü CEO: Stabilcoin yasası ekosistem için çok önemli

Circle CEO’su Jeremy Allaire, Amerika Birleşik Devletleri’nin stabilcoinleri düzenlemek ve kripto endüstrisine düzenleyici netlik getirmek için mevzuat çıkaracağını ifade etti.

Yeni bir röportajda Allaire, stabilcoinlerin nasıl düzenleneceğine dair devam eden tartışmanın muhtemelen kripto para endüstrisi için bir kazanç getireceğini belirtti.

Bence Amerika Birleşik Devletleri, Amerikan doları, endüstri ve rekabet gücü için çok güçlü bir çerçeve oluşturma eşiğindeyiz.”

Politikacılar blockchain teknolojisini anlamaya çalışmalı

CEO ayrıca, politikacıların düzenlemeleri hazırlarken blockchain teknolojisine daha geniş bir pencereden bakmaları ve sadece finansal teknolojiye odaklanmamaları gerektiğini belirtti.

“Blockchain teknolojisi sıkça bir finansal teknoloji olarak ele alınıyor. Bence politikacıların genel amaçlı internet altyapısından, internet bilgi işlem altyapısından ve veri altyapısından bahsettiğimizi anlamaları son derece önemlidir. Konuyu anlamaları birçok farklı sektör ve kategori için son derece kritiktir.

Son politikaların her şeyi finansal düzenlemelerle sınırladığını görüyorum. Bu iyi bir yaklaşım değil. Ben doğru olduğuna inanmıyorum. Gerçekten daha fazla anlayış gerektiriyor. Bu nedenle politikacılar ve çalışanları, ağ teknolojisinin bilgisayar bilimleriyle ilgili olduğunu ve gerçekten ne olduğunu daha iyi anlamaları için teşvik ediyorum, çünkü burada geleceğin çok büyük bir değeri yattığına inanıyorum.”

(Visited 8 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz