Sort, 3.5 milyon dolar yatırım aldı

Sort, Web3 uygulamalarında akıllı sözleşmeler oluşturmayı kolaylaştıran bir platformdur.

0
21

Sort, 3.5 milyon dolar yatırım aldı

Sort adlı platform, VC firması Lemniscap ve The General Partnership tarafından desteklenen bir yatırım turunda 3.5 milyon dolar yatırım aldı. Sort, finansman turundan elde edilen geliri, ürünlerini genişletmek amacıyla kullanmayı planlıyor.

Basın açıklamasına göre, Sort, finansman turundan elde edilen geliri, ekibini genişletmeye, platformun ürün paketini geliştirmeye ve bir kullanıcı arayüzü oluşturmak için tam yığın olan Sort uygulamalarının lansmanını hızlandırmak için kullanacak.

Zorlu geçen kripto piyasasına rağmen, Web3 uygulamalarının geliştiricileri istikrarla geliştirmeye ve çalışmaya devam ediyor.

Alchemy adlı Web3 geliştiricisi şirketinin yaptığı son araştırmaya göre, bu yılın ilk çeyreğinde geliştiriciler, geçen yıla göre %47 artışla haftada ortalama 1.9 milyon Ethereum yazılım geliştirme kiti yükledi. Aynı dönemde cüzdan SDK’sı dağıtımı ise %788 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı, bu da cüzdan altyapısının hızla geliştiğini gösteriyor.

Sort geniş bir müşteri portföyüne sahip. Örnek olarak, Chillennials NFT projesi, Sort’u kullanıyor. Kurucu ortak Jason Zucchetto, “Sort, blockchain uygulamaları için web siteleri/ön uçlar oluşturmayı kolaylaştırıyor.” ifadelerini kaydetti.

Yatırım turuna, Alliance DAO, Punk DAO, Orange DAO, Blizzard Fund, Parasol, Red Rooster Ventures gibi çeşitli kuruluşların yanı sıra Coinbase, Gemini ve Snyk gibi bireysel yatırımcılar da katıldı.

(Visited 15 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz