Salı, Mart 5, 2024
Ana SayfaEditörün SeçimleriBitMEX Kurucusu: Sonraki 20X Kripto Varlığı İşte Böyle Bulunabilir

BitMEX Kurucusu: Sonraki 20X Kripto Varlığı İşte Böyle Bulunabilir

Sonraki 20X Kripto Varlığını İşte Böyle Bulunabilir

BitMEX borsasının kurucusu Arthur Hayes, bir sonraki kripto döngüsünde hangi altcoinlerin daha çok patlayabileceğini seçmek için metodunu anlattı.

Hayatta Kalacak Kripto Projeleri

Real Vision’da yaptığı yeni bir röportajda yatırımcı, uzun vadede hayatta kalmasına yetecek kadar benimsenecek ve inandırıcılığı bulunan projeler için piyasayı taradığını söyledi.

En büyük 20 piyasa değerine sahip bir varlığa bakıyorsam ve yüzde 95 düşmüşse, bir sonraki döngüye kadar hayatta kalabilecek mı? Önümüzdeki iki yıl hayatta kalacak mı? Ne kadar fon topladılar? Cevabınız evet ise satın alın.

 

En kötü ihtimalle sıfıra iner. En iyi durumda, 10x veya 20x ile artar. Yüzden bir’e ve birden 10’a gidiyorsa, 10x’tir. Hala olduğu yere yakın değil, ama ben sadece ribaundda duruyorum.

 

Yani, kripto geri geldiğinde, bir sonraki döngü başladığında, en çok düşen her şeyin, sadece getirilerin nasıl çalıştığına bağlı olarak en fazla yükseleceğini biliyorsunuz. Ve bundan dolayı, sanırım bu şeylerin çoğunda bu değişmez. Çoğu başarısız olacak. Bu aslında sadece bir sayı oyunu.

Hayes, mevcut kripto piyasasının düşeceği kadar düşüp düşmediği konusunda, bunu kesin olarak bilmenin imkansız olduğunu belirtti.

Fakat kripto piyasasının dibe yakın olduğuna inanıyor ve şu anda asıl soru fiyatların ne kadar süreyle düşük seviyelerde kalacağı.

Sanırım dibi kesiyoruz. BTC’de 17 bin dolar mı yoksa 18 bin dolar mı tutuyoruz? Belki değil. Kırılırsa bundan çok daha aşağı ineceğini düşünüyor muyuz? Muhtemelen değil.

 

Benim tüm fikrim – fiziksel olarak kim satıyor? Her varlık sınıfında olduğu gibi klasik bir kredi sıkışıklığı yaşadık. 1998’de bir Asya olabilirdi. 1994’te bir Meksika olabilirdi. Bir Arjantin olabilirdi. Hepsi aynı. Benzer davranış, gelgit gitti, herkes iflas etti ve zorunlu satışınız var…

 

Ve sonra kimin iflas ettiğini düşünüyorsun? En büyük, en saygın hedge fonları, startup kişilikleri ortaya çıktı ve bazı finansal zorluklar yaşadıklarını söylediler. Bundan dolayı, büyüklükte satabileceğini düşündüğüm tek kişi kripto madencileri. Ve sonra merak etmelisiniz – Haziran ortasında, fiyatların bugünkünden bile daha düşük olduğu, insanların kredi çektiği ve kimsenin kredi alamadığı bir zamanda büyüklük olarak satmak zorunda kaldıklarında. Şimdi, işler biraz dengelendi.

 

Bana göre, bir buçuk, iki ay önce satmak zorunda olmayan, şimdi aynı seviyeye geri döndüğümüz için bugün satması gereken bir grup düşünmeye çalışıyorum. Ve ben sadece o yoğunluğu görmüyorum, bu da beni sadece dibe vurduğumuza inandırıyor. Bir süre burada olmayabiliriz, bir süre burada olabiliriz. Bu, yakında yukarı çıkacağımız anlamına gelmiyor.

(Visited 255 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  EigenLayer airdrop etkinliği ne zaman? EigenLayer nedir, nasıl çalışır?

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz