Çarşamba, Mart 22, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriSolana (SOL) Bir Sonraki Boğa Koşusunun Yıldızı Olabilir

Solana (SOL) Bir Sonraki Boğa Koşusunun Yıldızı Olabilir

Solana (SOL) Bir Sonraki Boğa Koşusunun Yıldızı Olabilir!

Goldman Sachs’ın eski yöneticisi Raoul Pal, Ethereum ( ETH ) rakibi Solana’nın (SOL) sonraki boğa döngüsünde fark yaratacağını belirtti.

Yeni bir AMA oturumunda Real Vision kurucusu, Solana ( SOL ) blok zincirinin son zamanlarda teknik sorunlar yaşamasına rağmen, zincir üzerindeki yüksek aktivitesine bakarak, ağ büyümesinin olumsuz etkilenmediğini vurguladı.

Solana’yı seviyorum. Evet, değer kaybetmeye devam ettiğini ve herkesin bunu bildiğini de anlıyorum. Eğer bu düşüş trendinden kurtulabilirse, en büyük kripto protokollerinden biriyse ve Ethereum dışındaki diğer zincirlerden daha fazla etkinliğe sahipse, Solana’nın bir sonraki döngüye oldukça iyi katılma olasılığı benim için çok yüksek.

Pal, çoğu varlık sınıfının merkez bankalarının bilançolarının büyümesi tarafından yönlendirildiğini ve genişlediklerinde fiat para birimlerini düşürme eğiliminde olduklarını söylüyor.

Uzman isim, ülke para birimlerinin değer kaybetmesinden pozitif olarak etkilenen varlıkların kripto para birimleri ve teknoloji hisseleri olduğuna dikkat çekerken, dijital varlıklarda uzun vadede yükselişin devam edeceğine inanıyor.

Her şeyi merkez bankası bilançosuna böldüğünüzde, fiat para birimlerinin değer kaybetmesinden daha iyi performans gösteren şey nedir? Dünyada sadece iki şey var: Bu ikisi de kripto para birimleridir. Bitcoin ve Ethereum. İkisi de teknolojide seküler trendler. Ayrıca teknoloji hisseleri. Başka hiçbir şey Fed bilançosundan daha iyi performans göstermez. Emlak bile. Emlakta işini yapar, serveti korursun, servet yapmazsın.

(Visited 221 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Polygon ve Immutable ortaklığı meyvesini verdi

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber Entel