Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaSolana (SOL Coin) HaberleriSolana rakiplerine meydan okuyor

Solana rakiplerine meydan okuyor

Solana rakiplerine meydan okuyor

CoinShares’in verilerine göre, kripto para yatırım ürünleri geçen hafta 66 milyon dolarlık net giriş gördü. Yeni girişler, dönem boyunca toplamda 179 milyon dolarlık girişin gerçekleştiği üst üste dördüncü haftaydı.

CoinShares’in dijital varlık fon akışları raporu, CoinShares, Bitwise, Grayscale, ProShares ve 21Shares gibi şirketlerin yönetimi altındaki toplam varlıkların 33 milyar dolara ulaştığını ortaya koydu.

CoinShares analistleri, “En son girişler muhtemelen ABD’de spot Bitcoin ETF lansmanına ilişkin heyecanla bağlantılı olsa da, Haziran ayı duyurularıyla karşılaştırıldığında nispeten düşük” olduğunu belirtti.

Analizlere göre, BlackRock’un Haziran ayında bir spot Bitcoin ETF başvurusunda bulunmasının ardından gelen ilk girişler, art arda dört hafta boyunca toplamda 807 milyon dolar tutarında giriş gördü.

Grayscale ve SEC mahkemesi kararından gelen olumlu haberlere rağmen, bu seferki düşük girişlerin, yatırımcıların daha temkinli bir yaklaşım benimsediğini gösterdiği bir gösterge olarak yorumlandı.

Geçen hafta gelen girişlerin %84’ü Bitcoin yatırım ürünlerine yönlendirilirken, yılbaşından bu yana toplamda 315 milyon dolarlık girişe yol açtı. Altcoin akışının büyük bir kısmı ise Solana tarafından elde edildi.

Aslan payı Solana’nın

Solana, geçen hafta 15,5 milyon dolar daha giriş aldı ve yılbaşından bu yana toplam girişi 74 milyon dolara ulaştı. Bu durum, SOL’u en popüler altcoin haline getirdi. Ethereum ise geçen hafta 7,4 milyon dolarlık çıkış gördü ve yönetim altındaki toplam varlıklar 6,7 milyar dolara düştü.

CoinShares raporuna göre, “Ethereum’a ilişkin süregelen endişeler, geçen hafta 7,4 milyon dolarlık çıkışa yol açan tek altcoin oldu” diye ekledi.

(Visited 37 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz