Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaSolana (SOL Coin) HaberleriSolana Labs yeni kuluçka programı başlattı

Solana Labs yeni kuluçka programı başlattı

Solana Labs yeni kuluçka programı başlattı

Solana Labs, kendi ağlarında geliştirme yapmak isteyen girişimlere destek olmak amacıyla bir kuluçka programı başlattı.

Kuluçka programı, Solana ağına ilgi duyan ekipleri mühendislik ve pazarlama desteği ile desteklemeyi amaçlıyor.

DeFiLlama verilerine göre, Solana’nın toplam kilitli değeri (TVL) 1,254 milyar dolar ve şu an ağda yaklaşık 114 dApp bulunuyor.

Solana Labs ürün müdürü Emon Motamedi, blockchain geliştirmenin hala birçok başlangıç ​​için zorlu bir süreç olduğunu belirtti.

“Web3’ü mevcut iş modeline entegre etmek isteyen Web2 kurucuları, ürünlerini farklı zincirlerle entegre etmeye çalışan Web3 girişimcileri veya doğrudan Solana üzerinde projeler geliştirmek isteyenler fark etmeksizin, genellikle teknik zorluklarla karşılaşırlar. Umudumuz, bu tür sürtüşmeleri azaltmaya yardımcı olmak için Solana’daki deneyimimizi ve blockchain geliştiricilerimizi kullanmaktır.”

Motamedi, yeni ortaya çıkan sektördeki kurucuların öğrenmesi gereken bir dizi operasyonel zorluk olduğuna dikkat çekiyor.

“Kendi deneyimimizle bilgi birikimimizi kullanarak, bu zorlukların üstesinden gelmelerine ve şirketlerinin başarılı olmalarına yardımcı olmayı umuyoruz.”

Motamedi, programa katılabilecek kişiler için sıkı kurallar olmamakla birlikte, Solana Labs’ın özellikle belirli kullanıcı ihtiyaçlarına odaklanan teknik geliştirici ekiplerini desteklemeyi amaçladığını ifade etti.

“Web3 dünyasında çok fazla gürültü olabiliyor ve bu, gerçek anlamda değer sunan ekipleri bazen gölgede bırakabiliyor. Bu ekipleri vurgulayarak, yalnızca somut sorunlara gerçek çözümler sunmakla kalmayıp aynı zamanda sonuç olarak Web3 ekosistemine daha sürdürülebilir işletmelerin büyümesine yardımcı olmayı da umuyoruz.”

(Visited 36 times, 2 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz