Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaSolana (SOL Coin) HaberleriÜnlü analist: Solana Ethereum'dan daha iyi performans sergileyecek

Ünlü analist: Solana Ethereum’dan daha iyi performans sergileyecek

Ünlü analist: Solana Ethereum'dan daha iyi performans sergileyecek

Ünlü kripto analisti, Ethereum rakibi Solana (SOL)’nın ETH ve Bitcoin’den daha iyi bir performans gösterebileceğini belirtti.

Analist Bluntz, 225.000 takipçisine, SOL’un ana “alternatif seçeneklerden” biri olduğunu ve yalnızca USD cinsinden değil, aynı zamanda BTC (SOL/BTC) ve ETH (SOL/ETH) karşısında da daha iyi performans göstermeye hazır olduğunu söyledi.

Ünlü analist: Solana Ethereum'dan daha iyi performans sergileyecek

“Şu anda SOL hala en sevdiğim alternatif seçeneklerden biri. USD çiftinin yapısı çok dürtüsel görünüyor ve devam eden uzatılmış bir üçüncü dalga gibi görünüyor, ayrıca BTC ve ETH çifti de akümülasyon kırılmalarının eşiğinde gibi görünüyor.”

Bluntz, teknik analizde Elliot Dalga Teorisi’ni kullanarak fiyat hareketlerini tahmin etmeye çalışıyor. Bu teori, yatırımcı psikolojisini temel alarak dalgalar halinde ortaya çıkan bir yaklaşımı içeriyor.

Analiste göre, Solana (SOL) için gelecekteki hamleleri tahmin etmeden önce grafiklere dayanarak SOL’un fiyatının 47 dolar aralığına yaklaşabileceğini söyledi. Teoriye göre, fiyatlar beş dalgalı bir ivme ile yukarı yönlü hareket edebilir.

Solana’ya neden bu kadar odaklandığı sorulduğunda, Bluntz, SOL’ün yakın gelecekte Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi diğer kripto paralardan daha iyi performans göstereceğine kesin olarak inandığını belirtti.

(Visited 19 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz