Perşembe, Eylül 21, 2023
Ana SayfaKripto Para HaberleriSmartMoney 2 yılda 10 milyon dolar kazandı: İşte işlem listesi

SmartMoney 2 yılda 10 milyon dolar kazandı: İşte işlem listesi

Bu akıllı para hesabının hamlelerine göre kripto para piyasasında herkes para kaybetmiyor

SmartMoney 2 yılda 10 milyon dolar kazandı İşte işlem listesi

Bu yazımızda bir SmartMoney yatırımı serüvenini anlatıyoruz.

Yükselen bir piyasada para kazanmak, ortalama bir kripto yatırımcısı için olağandışı veya beklenmedik bir durum değildir.

Bununla birlikte, ayı piyasası boyunca karlı kalmak, birçok kripto yatırımcının arzuladığı, ancak pek de başaramadığı bir şeydir.

Fakat Lookonchain platformunda anlatıldığı üzere, SmartMoney hesabı için durum böyle değil. İşlemlerini inceleyeleyeceğimiz yatırımcının kasasında hiç parası olmadan ile başlamadığını da not edelim.

2 yılda 10 milyon dolardan fazla kazanan yatırımcının maliyeti 2.675 ETH (1,6 milyon dolar) ve 86.68 BTC (3,4 milyon dolar). Şimdi ise elinde 3.503 ETH (5,27 milyon dolar), 100 WBTC (2,08 milyon dolar) ve 8.046.825 DAI bulunuyor.

 

SmartMoney işlemleri

İlk olarak 2020 Kasım ayında ETH fiyatı 605 dolardayken, SmartMoney 1,6 milyon dolarlık Ether satın alıyor.

2 Mayıs 2021’de 2.670 ETH, 7,77 milyon DAI karşılığı 2.910 dolar fiyatla satılıyor.

Ardından, faiz kazanmak için Compound platformuna 7 milyon DAI mevduat olarak yatırılıyor.

SmartMoney, burada pasif gelir kazanırken, herhangi bir volaliliteden zarar görmemek için 27 Mayıs 2021’de 86,68 renBTC (3,4 milyon dolarlık) basıyor ve bu parayı 3,34 Milyon DAI karşılığında 39.248 dolardan satıyor.

2021’de BTC’nin yeni düşük seviyelerine düşmesinin ardından akıllı para hesabı, gereksiz kayıpları başarıyla önledi ve karlılığını sürdürdü.

Akıllı para 2022 boyunca ETH ve WBTC varlıklarıyla trading yapmaya devam ettiriyor.

Sonrasında cüzdan bakiyesi 3.503 ETH (5,27 milyon dolar), 100 WBTC (2,08 milyon dolar) ve 8.046.825 DAI’yi gösteriyor.

Nihayet önceki gün ETH ve BTC fiyatları yükseldiğinde, SmartMoney 100 WBTC ve 4.000 ETH’yi 8,04 milyon DAI karşılığında satıyor.

(Visited 60 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  FTX tasfiyeleri piyasayı ne kadar etkileyebilir?

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz