Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaKripto Para HaberleriMilyar dolarlık fon yöneticisi: Şimdiye kadarki en büyük boğa piyasası geliyor!

Milyar dolarlık fon yöneticisi: Şimdiye kadarki en büyük boğa piyasası geliyor!

Şimdiye kadarki en büyük boğa piyasası geliyor

Bitwise Investments kripto fonunun baş yatırım sorumlusu olan Matt Hougan, boğa piyasası beklentisini anlattı.

Hougan, bir yatırımcı mektubunda, kripto piyasasının bir toparlanma göstermek için iyi bir konumda olduğunu ve rekorlar kıracak bir boğa piyasasına giden bir yol çizdiğini söyledi.

sonunda, kripto paraların toparlanacağına inanıyoruz. Tarihsel olarak, kripto her büyük geri çekilmeden geri dönmüştü. Bunun da farklı olacağını düşünmüyoruz.

 

Aslında, kriptodaki bir sonraki boğa piyasasının şimdiye kadarki en büyüğü olacağını düşünüyoruz. (Tüm zamanların en yüksek seviyeleri ve ana akım benimsemeyi etkileyen bir yeni uygulama dalgasıyla birlikte)

Hougan’a göre, boğa piyasasının nedenlerinden bazıları kripto endüstrisinde tanık olunan büyüme ve yeniliklerle ilgili.

Ethereum Merge gibi teknolojik blockchain geliştirmeleri, Layer-2 çözümlerinin yükselişi gibi ölçeklendirme ilerlemeleri ve ortaya çıkan yeni uygulamaların kaynayan güveci bizi boğa yapıyor.

Boğa piyasası çabucak gelmeyecek

Bununla birlikte Hougan, kripto piyasasının hızlı bir toparlanma veya V şeklinde bir toparlanma yerine U şeklinde bir toparlanma veya uzun soluklu bir toparlanma yaşayacağına inanıyor.

bir sonraki boğa piyasası aşamasına girmeden önce bir süre yatay hareket edeceğinden şüpheleniyoruz. Hatta başka bir kripto şirketi başarısızlığı, token patlaması veya düzenleyici eylem tarafından katalize edilen başka bir bacağın çökme riski bile var.

Bitwise CIO‘suna göre iyileşme parkta yürüyüşe benzer birşey olmayacak.

İyileşmek kolay olmayacak. FTX’in dolandırıcılıkla dolu patlaması ve daha geniş kripto kredi krizi, alana uzun, karanlık bir gölge düşürüyor. Düzenleyiciler dönüyor, bankacılık ilişkileri yıpranmış ve yatırımcılar şüpheci.

 

Buna ek olarak, bu yıl içinde Mt. Gox yapılandırmasından 127.000 Bitcoin’in piyasaya sürülmesi ve BTC madenciliği alanındaki sıkıntı gibi yeni riskler ufukta beliriyor.

Aylık yayınlanan bir rapora göre, Bitwise yaklaşık 1,3 milyar dolarlık varlıkları yönetiyor.

(Visited 228 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Huobi hacklendi: Justin Sun'un hack açıklaması

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz