Çarşamba, Haziran 7, 2023
Ana SayfaKriptopediSidus Heroes nedir? Galaksi NFT oyunu ciddi bir potansiyelle ön satışa çıkıyor

Sidus Heroes nedir? Galaksi NFT oyunu ciddi bir potansiyelle ön satışa çıkıyor

Sidus Heroes nedir?, SIDUS tokeni nasıl alınır?

Sidus Heroes, son zamanlarda yatırımcıların dikkatini çekmeyi başaran bir NFT oyun projesidir. Bu yazıda sizler için “Sidus Heroes nedir?”, “SIDUS tokeni nasıl alınır?”, “SIDUS hangi launchpad’de listenecek?” gibi soruların cevabını derledik.

Sidus Heroes nedir?

Sidus Heroes, kullanıcıları teknolojiyle bütünleştiren ve 12 ırkın yaşadığı bir evrene taşıyan NFT RPG oyunudur. Irklar arasındaki uzlaşılamaz farklılıklar ve süregelen güç mücadeleleri, galaksiler arasında bir savaşa ve Battle Arena’da bitmeyen çatışmalara neden oldu. Arena, Sidus Heroes’un dövüş mekaniklerinin temel bileşenidir.

Oyuncular, oyun içerisinde bireysel olarak savaşabileceği gibi bir düşman ırkı veya takımı ile rekabet etmek için savaş lejyonları da oluşturabilir. Kahramanlar, dövüşleri sayesinde gelişirler ve diğer oyuncuların güvenini kazanırlar. Böylece, ırklarını siyasi arenada temsil edecek bir başkan bile olabilirler.

Sidus Heroes nedir?, SIDUS tokeni nasıl alınır?

Yok etmek yerine üretimi önceleyen oyuncular, SIDUS topluluğu içerisinde kendilerini gerçekleştirmek için çok çeşitli seçeneklere sahiptirler. Bilim adamları, çiftçiler, gezginler, hükümet bakanları ve hatta başkan bile olabilirler. Oyun senaryoları toplumdaki tek bir rolle sınırlı değildir ve oyuncuların evreni keşfetmelerine ve kendilerine bir yer bulmalarına olanak sağlar.

SIDUS tokeni nasıl alınır?

Sidus Heroes projesinin iki asli tokeni bulunmaktadır. Bunlardan birincisi SIDUS iken ikincisi SENATE adı verilen tokendir. SIDUS tokeni, oyun içerisinde bulunan NFT marketinde alış-veriş yapmaya imkan tanımaktadır. SENATE tokeni ise oyun içerisinde bir toprak parçası alabilmek için kullanılmaktadır.

Sidus Heroes nedir?, SIDUS tokeni nasıl alınır?

Şu an her iki token de proje ekibi tarafından piyasaya sürülmemiştir. Proje ekibinin yaptığı açıklamaya göre, IDO süreci 15 Aralık 2021 tarihinde 7 farklı platformda gerçekleştirilecek. Bu platformlar arasında, BLOKPAD, Ignition, TrustPad, SpaceSwap, Red Kite, GameFI ve Seedify bulunmaktadır. IDO süreci için SIDUS tokeninin belirlenen fiyatı 0.18 dolarken SENATE tokeninin fiyatı 0.0018 dolardır. Projeye yatırım yapmak isteyen yatırımcılar ilgili platformların birisini seçerek 15 Aralık günü SENATE veya SIDUS tokeni ön-satışına katılabilir.

Buna ek olarak, proje halen geliştirme aşamasında olmakla birlikte 2021 yılını 4.çeyreği ile 2022 yılının 1.çeyreğinde oyun adım adım yatırımcılara ve oyunculara açılmaya başlayacak. Ayrıca Sidus Heroes resmi sitesinde yayınlanan yol haritasına göre, proje geliştirme ekibi 2025 yılına kadar oyunu kapsamlı bir şekilde geliştirmeyi planlıyor.

İlginizi çekebilir: Dogecoin katili Shiba Inu’dan iyi haber!

(Visited 1.042 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz