Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriShiba Inu'yu Geride Bırakarak Üçüncü Sıraya 1INCH Token Yerleşti!

Shiba Inu’yu Geride Bırakarak Üçüncü Sıraya 1INCH Token Yerleşti!

Shiba Inu'yu Geride Bırakarak Üçüncü Sıraya 1INCH Token Yerleşti!

1INCH token, balinaların artan talebi nedeniyle ilk 100 Ethereum cüzdanı tarafından tutulan kripto para sıralamasında USDT ve Shiba Inu’yu (SHIB) geride bıraktı.

Tokenin yatırımcıları, 6 Eylül’de, Optimism Network’teki faaliyetlerini teşvik etmek amacıyla kullanıcıları arasında toplam 300 bin Optimism (OP) tokeninin dağıtılacağını duyurduğunda olumlu gelişmeler yaşadı.

En büyük 100 balinanın elinde tuttuğu ortalama 1INCH miktarı 15.877 iken, değer olarak ortalama 6,6 milyon dolara karşılık geliyor. Elde tutulan ortalama USDT miktarı ise ortalama 6 milyon doların biraz üzerindeyken, SHIB ortalama 1.5 milyon dolar civarında.

Top 10 Holdings
Kaynak: Whalestats

Ayrıca token USDT ve SHIB’nin yanı sıra, Lido Staked ETH (stETH), Locus Chain (LOCUS), Wrapped Bitcoin (WBTC), BitDAO (BIT) ve Dai’yi (DAI) de geçti. Ancak, hala Circle’ın USDC’sini ve Ethereum blok zincirindeki baskın varlık olan Ethereum’u (ETH) takip ediyor.

En Çok Tutulan Üçüncü Token

Genel olarak, ilk 100 Ethereum cüzdanı tarafından tutulan toplam 1INCH miktarı yaklaşık 668 milyon dolar.

Total Holdings of all tokens
Kaynak: Whalestats

1INCH Limitli Emir Protokolü, en fazla işlem hacmine sahip merkezi olmayan borsalar (DEX’ler) arasındadır. Ocak ayında yaklaşık 972 milyon dolarlık hacim gördükten sonra, protokol haziran ayında 1 milyar dolarlık zirveye ulaştı.

Ağustos ayı boyunca işlem hacmi, DODO, SushiSwap, Curve Finance, Synthetix, Ox Native, Uniswap ve Balancer gibi rakip DEX’lerden daha düşük olan 672 milyon dolara geriledi.

image 46.png
Kaynak: beincrypto / Aylık DEX hacmi

Tokenin 2022 Fiyatı Yüzde 70’den Fazla Düştü

2022 boyunca token, 3 Ocak’ta en yüksek 2,65 dolar ve 18 Haziran’da 0,52 dolar ile en düşük seviyeleri gördü. Token 1 Ocak 2022’de 2,40 dolarlık bir işlem fiyatıyla açılış yapmıştı ancak yazının yazıldığı sırada 0.263095 USDseviyesinden işlem görüyor.

İlginizi çekebilir:  ETH kurucusu Vitalik Buterin tam 400 Ether transfer etti

Bununla birlikte genel olarak token 2022 yılında piyasa değerinin yüzde 70’ini kaybetmiş oldu.

image 47.png
Kaynak: Tradingview/1INCH fiyat tablosu
(Visited 39 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Seren Barlakhttp://wwww.trendkoin.com
Adnan Menderes Üniversitesi mezunu olan Seren Barlak, 3 yıl çeşitli platformlarda content writer ve rewriter olarak çalışmış ayrıca çevirmenlik ve içerik editörlüğü görevlerinde de bulunmuştur. Uzun bir süredir kripto para sektörü ile ilgilenen Barlak, blockchain, gaming ve yurtdışı platformlarda yayınlanan diziler hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz