Ana SayfaAltcoin HaberleriShiba Inu Tokeni BONE’ye Balina İlgisi

Shiba Inu Tokeni BONE’ye Balina İlgisi

Shiba Inu Tokeni BONE ye Balina İlgisi

Shiba Inu yönetişim tokeni BONE, (bu sabah erken saatlerde) 24 saat içinde, ilk 500 ETH balinası arasında en çok kullanılan akıllı sözleşmelerden biri olarak yer aldı.

BONE’ye Balina İlgisi

BONE’nin bu balina kategorisindeki akıllı sözleşme kullanımı son 24 saat içinde yüzde 100 yükseldi.

Kullanımdaki artışın nedeni tam olarak bilinmemekle beraber, balinalar SHIB cüzdanlarında otururken başka bir Shiba Inu ekosistemi tokenini kullanmaktan memnun görünüyorlar.

Yazım anında, tokenin fiyatı son 24 saatte yüzde 1,57 artarak 0,9257 dolar seviyesine geldi.

WhaleStats verilerine göre balinalar Shiba Inu’yu (SHIB) tutmaya devam ediyorlar. Shiba Inu (SHIB), şu anda yaklaşık 122 milyon dolar değerinde SHIB tutan ilk 100 ETH balinasının en büyük pozisyonu olmaya devam ediyor.

Diğer yandan SHIB, ayı piyasasında da yeni sahipler veya uzun vadeli sahipler edinmeye devam ediyor.

IntoTheBlock verilerine göre, sahiplerin bileşimine ve tutulan zaman açısından, SHIB sahiplerinin yüzde 36’sı tokenlerini bir yıldan fazla, yüzde 61’i bir yıl içinde ve yüzde 3’ü bir aydan kısa bir süredir elinde tutuyorlar.

2022’nin başında, SHIB sahiplerinin adedi çok daha düşüktü.

Shiba Inu artık Amazon ve Netflix’te

Kripto ödeme ağ geçidi FCF Pay’in bir duyurusuna göre, Shiba Inu (SHIB) artık Ön Ödemeli Kripto Debit Kartı için kabul edilebiliyor.

Bu sayede SHIB, Amazon ve Netflix dahil birçok yerde kullanılabilen FCF Pay kripto kartları için kabul edilen ilk stabil olmayan kripto para oldu. Kart, mağazada kullanılmak üzere Google Pay’e de dahil edilebiliyor.

FCF Pay, bir süre önce satıcı ağında ödeme seçenekleri olarak Shiba Inu üçlüsü (SHIB, BONE ve LEASH) için desteğini duyurmuştu.

(Visited 376 times, 1 visits today)

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz