Çarşamba, Ağustos 10, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriShiba Inu geliştiricileri yeni projelerini duyurdu

Shiba Inu geliştiricileri yeni projelerini duyurdu

Shiba Inu geliştiricileri, DAO 1 ile ShibaSwap yönetimini merkezden uzaklaştırmak için harekete geçiyor.

Shiba, Shib, Shiba Dao

Shiba Inu geliştiricileri, yakın tarihli bir blog gönderisinde Doggy merkezi olmayan özerk organizasyonunun beta sürümü olan DAO 1‘i duyurdu.

Shiba Inu’nun Discord moderatörünün yakın tarihli bir AMA oturumu sırasında açıkladığı gibi DAO, geliştiricilerin belirli alanlar üzerinde yetki kullanmasını engelleyecek ve gücü topluma devredecek:

Bizi belirli alanlar üzerinde otorite ve kontrol uygulama yeteneğinden alıkoyuyor.

 

Likidite çiftlerinin seçilmesi

DAO 1’in amacı, topluluğun ShibaSwap merkezi olmayan borsadaki likidite havuzlarına hangi kripto para birimi çiftlerinin ekleneceğine karar vermesini mümkün kılmaktır.

Bu şekilde, Shiba Inu ekosistemine fayda sağlayacak projeler rekabetçi olmaya teşvik edilecek.

Projenin Beta sürümü, #ShibArmy içindeki duyarlılığı ölçmek ve çok çeşitli tekliflerin yapılmasına izin verecek DAO 2 adlı daha karmaşık bir sürümün piyasaya sürülmeden önce geri bildirimlerin alınmasını amaçlıyor.

Artık kullanıcılar, oy hakkı kazanmak için BONE tokenini stake ederek ve tBONE tokenlerini alarak her bir çift için oy kullanabilme hakkına sahip olacaklar.

Sahipler ayrıca BONE likidite sağlayıcılarının ne kadar alacağına da karar verebilecek.

Kullanıcılar, iki haftalık bir süre boyunca likidite havuzunda görünecek en fazla 30 çift seçebilecekler. Bundan sonra, topluluk yeni bir ticaret çifti paketi seçmek zorunda kalacak ve daha sonra döngü tekrar başlayacak.

Merkeziyetsizlik önündeki engel: Balinalar!

Balinalar, muazzam etkileri nedeniyle çoğu kripto projesinde merkeziyetsizlik için bir tehdit olmaya devam ediyor. Shiba Inu geliştiricileri, oylama sürecinin büyük sahipler tarafından çarpıtılabileceği gerçeğini kabul ediyorlar. Ancak önümüzdeki günlerde sistemi daha adil hale getirmeyi amaçlayan bir mekanizma tanıtılması planlanıyor.

BONE tokenlerini daha uzun süre kilitlemek için yakında yeni bir stake sözleşmesi başlatılacağı elde edilen bilgiler arasında.

(Visited 419 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 23,194.21 2.68%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,701.32 4.26%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.515741 4.09%
solana
Solana (SOL) $ 40.45 4.12%
xrp
XRP (XRP) $ 0.369033 2.79%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 8.92 4.08%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.069358 1.29%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.00001 15.55%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 27.51 1.86%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 8.80 1.56%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 8.46 4.05%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 59.28 5.46%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.349667 4.53%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.886898 3.98%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 5.37 2.49%