Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaShiba Inu (SHIB Coin) HaberleriShiba Inu ekibi yatırımcılarına uyarıda bulundu

Shiba Inu ekibi yatırımcılarına uyarıda bulundu

Shiba Inu ekibi yatırımcılarına uyarıda bulundu

Meme coin Shiba Inu’nun geliştirici ekibi, yatırımcılarına kendi araştırmalarını yapmalarını ve SHIB ekosisteminin bir parçası olduklarını iddia eden şüpheli kişilere karşı dikkatli olmaları gerektiği konusunda bir uyarıda bulundu.

Yeni bir duyuruda SHIB ekibi, “Shibarium” adını kullanan birinin projeyle doğrudan ilişkili olduğu anlamına gelmediğini ve tüm resmi ortaklıkların ekosistemin Discord kanalı veya resmi blogu aracılığıyla duyurulacağını belirtti.

“Dikkat: Shibarium veya Shiba Inu projesi ile ilgili Discord veya diğer sosyal medya platformlarında sizinle iletişime geçen kişiler projenin resmi ekip üyeleri değildir. Resmi ortaklıklar sadece resmi kaynaklarda, örneğin https://blog.shib.io/ adresinde duyurulur. Bilgileri doğrulamak için güvenilir kaynaklara başvurmanız önemlidir.

Bazı ekiplerin çeşitli görseller veya duyurular paylaşması, resmi bir ortaklık anlamına gelmez. Discord’da bir kanalı olmayan projeler, Shiba Ekosistemi ile resmi bir ortaklık gerçekleştirmiş sayılmazlar”

Shiba Inu layer-2 çözümü: Shibarium 

Geçtiğimiz ay Shiba Inu, Shibarium adlı layer-2 ölçeklendirme çözümünü piyasaya sürdü. Layer-2 çözümü sayesinde ekosistemde hızlı bir büyüme görüldü.

Ancak Shibarium, yoğun kullanıcı trafiği nedeniyle kısa bir süreliğine çevrimdışı kalmak zorunda kaldı. Bu durum, milyonlarca dolarlık kripto varlığın Ethereum köprüsünde sıkışmasına neden oldu. Neyse ki, teknik sorunlar hızla ele alındı ve yeni bir izleme sistemiyle platform tekrar kullanıma açıldı.

(Visited 117 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz