Perşembe, Ağustos 18, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriShiba Inu balinaları dipten satın aldı: Fiyat şimdi nasıl etkilenir?

Shiba Inu balinaları dipten satın aldı: Fiyat şimdi nasıl etkilenir?

Shiba fiyat, shiba inu, Shib

Whalestats’a göre, “Kara Cuma Satışı” sona ererken büyük altcoinler, Shiba Inu ve Bitcoin, balina seviyesindeki hesaplardan gelen büyük alım talebi ile düşüş öncesi pozisyonlarına geri dönüyor.

Ortalama SHIB bakiyesi

Bir cüzdandaki ortalama token dengesi, izleyicide sunulduğu üzere büyük sahiplerin varlığa yönelik genel duyarlılığını ölçümler.

Web sitesi ayrıca, fon dağılımının daha doğru bir temsilini göstermek için borsa cüzdanlarını ve projelerini hariç tutuyor.

Verilere göre, en büyük Ethereum cüzdanlarının ilk 1000’i artık öncekinden %42 daha fazla tokene sahip. Toplam ortalama SHIB bakiyesi şu anda 2,5 milyar Shiba Inu tokeninde  kalıyor.

Shib balina
Kaynak: Whalestats

Daha önce balinalar, çeşitli borsalarda tokeni daha fazla satın alma eğilimi gösteriyordu. Ne yazık ki, artan satın alma faaliyetine rağmen varlığın fiyatında önemli ölçüde bir değişiklik olmadı.

Shiba Inu üç gün boyunca yaklaşık 0.000039 dolarda aynı fiyat seviyesinde kalarak, rekor düzeyde düşük oynaklıkla işlem görüyor.

Ticaret hacmi düşüyor

Balina seviyesindeki adreslerdeki SHIB ortalama bakiyesi önemli ölçüde artarken, çoğunlukla bireysel SHIB yatırımcıları tarafından sağlanan işlem hacmi %36 oranında azaldı.

Bunun arkasındaki nedenler büyük olasılıkla hem kripto para piyasası düzeltmesine hem de SHIB/USD ticaret çiftlerinde aşırı düşük oynaklığa bağlı. Shib’in popülaritesindeki ani yükselişi, %70’e ulaşan oldukça yüksek günlük oynaklık izledi.

Ortalama %10’luk bir oynaklık düşüşü ve yüzde 60’lık bir fiyat düzeltmesiyle, bireysel yatırımcıların çoğu Shiba Inu’yu bıraktı ve fonlarını diğer popüler tokenlere veya kripto paralara taşıdı.

(Visited 658 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Kaynaku.today
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 23,441.28 1.69%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,847.39 2.50%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.539719 3.74%
solana
Solana (SOL) $ 40.97 5.35%
xrp
XRP (XRP) $ 0.375997 1.27%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 8.46 4.63%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.081171 3.83%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000015 5.99%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 25.86 5.73%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 8.17 3.84%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 8.05 3.86%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 60.89 2.16%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.34362 3.83%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.896996 4.35%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 5.14 2.75%