Salı, Mart 5, 2024
Ana SayfaAltcoin HaberleriShiba Coin (SHIB) piyasadaki sıkıntılara rağmen yatırımcı tabanını korudu

Shiba Coin (SHIB) piyasadaki sıkıntılara rağmen yatırımcı tabanını korudu

Shiba coin (SHIB) piyasadaki sıkıntılara rağmen yatırımcı tabanını korudu

Shiba coin (SHIB), kripto para piyasalarında üst üste yaşanan sıkıntılara rağmen yatırımcı tabanını korudu. Ayrıca popülerliği, saflarına katılan her yeni yatırımcı ile artıyor gibi görünüyor.

CoinMarketcap verilerine göre Shiba Inu tutan benzersiz adres sayısı Ekim ayı sonundan 21 Kasım tarihine kadar 49.471 kişi arttı.

Aşağıdaki tabloda da görüldüğü üzere, 30 Ekim’de 1.231.446 yatırımcı olduğu görülürken bu rakam 21 Kasım’da yaklaşık %5’lik bir artışla 1.280.917’ye ulaştı.

shiba inu adres sayısı
Kaynak: Coinmarketcap

16 Kasım’dan 21 Kasım’a kadar olan haftalık bazda büyümenin 10.450 olduğu görüldü. Ayrıca her gün yaklaşık 2000 yeni adresin eklendiği de dikkat çekti.

Shiba Coin tutan adres istatistiklerinde son 24 saatte 14.645 Shiba Inu adresinin aktif olduğu bilgisi yer alırken, ilk on yatırımcının toplam Shib miktarının %62,65’i elinde tuttuğu ve ilk yirmi yatırımcının yaklaşık %70,76’ya sahip olduğu gözlerden kaçmadı.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Analizi

Öte yandan köpek temalı kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), toparlanmak ve fiyatını daha yüksek seviyelere çıkarmak için uygun ritmi bulmaya çalışırken şu anda elverişli bir konumda değil.

CoinMarketcap’in en son verilerine göre SHIB, fiyatı son 24 saat içinde %4,21 değer kaybederek 0,000008258 dolar seviyesine geriledi.

Blockchain güvenlik şirketi Certik’in en son haftalık proje değerlendirmesine göre Shiba coin, FTX’in çöküşünde pek etkilenmedi.

Şirket, varlığın genel tercih edilebilirliğini temsil eden bir derecelendirme olan Skynet Sosyal Analizine göre, Sosyal Duyarlılık Endeksinin %79 olduğunu belirtti. Bu puanın şu anda kripto endüstrisine hakim olan mevcut koşullar ışığında, en iyiler arasında olduğunu belirtmekte fayda var.

(Visited 47 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Meme coin durdurulamıyor! Zirveden alan yatırımcılarına bile yüzde 500 kazandırdı!

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz