Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaShiba Inu (SHIB Coin) HaberleriSHIB Layer-2 ağı Shibarium'da işler pek yolunda gitmiyor

SHIB Layer-2 ağı Shibarium’da işler pek yolunda gitmiyor

Büyük bir merakla beklenen Shibarium Layer-2 ağının ilerleyişi, köprü sözleşmesiyle ilgili ciddi bir teknik sorun nedeniyle duraksadı.

SHIB Layer-2 Network Shibarium'da işler pek yolunda gitmiyor

Merakla beklenen Shiba Inu’nun Layer-2 ağı olan Shibarium, lansmanından yalnızca bir gün sonra ciddi sorunlarla karşılaşarak sallantılı bir başlangıç yaşadı.

Ağın, Ethereum’dan Layer-2 çözümüne fon aktaran köprü sözleşmesi incelendiğinde, şu anda yaklaşık 1,7 milyon dolar değerinde Ethereum’un iki ağ arasında sıkışmış durumda olduğu görülüyor.

Beosin: Shibarium’da işlem yapmayı durdurun

Beosin adlı blockchain güvenlik firması, fonların kilitli olduğunu teyit etti. Önlem olarak, kullanıcılara geçici bir süreliğine Shibarium kullanımını durdurmalarını tavsiye etti.

Ayrıca, blockchain analisti ZachXBT tarafından iletilen bilgilere göre, 762.000 dolar değerindeki BONE yönetişim tokeninin bir sözleşmeye gönderildiği belirlendi.

Diğer kullanıcılar, blockchain iletişimi kurmak için ağın sunucu düğümlerine erişim sağlayan RPC (uzaktan prosedür çağrısı) sistemine dair sorunlara dikkat çekti.

Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama, “bu durumun bir köprü sorunu” olduğunu belirten haberleri yalanladı.

“Teknik sorunlarımız, Shibarium’a anında yoğun trafik akışı nedeniyle birkaç dakika içinde yaşadığımız yoğunluktan kaynaklanıyor” dedi. “Ekip, ShibArmy topluluğuna hak ettikleri deneyimi sunabilmek için sorunu çözmek ve ölçeklendirmek için sürekli olarak çaba sarf ediyor. Tüm fonlar güvende.”

Shibarium’un Discord platformundaki bir moderatör, “önlem olarak” yöneticilerin “yanıltıcı bilgi ve sahte web sitelerinin yayılması nedeniyle belirli kanallara erişimi geçici olarak sınırladığını” paylaştı.

Bugün Shytoshi tarafından kaleme alınan bir haber bülteninde, “teknik sorunların Shibarium ile ilgili bir sorun olmadığını, bunun yerine, Shibarium’un duyurulduğu anda gerçekleşen yüksek işlem ve kullanıcı trafiğinden kaynaklandığını” bildirdi.

(Visited 194 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz