SHIB fiyat tahmini: 1 dolara ulaşabilir mi?

SHIB, 1 dolara ulaşabilir mi?

0
53

shiba fiyat tahmini 1 dolara ulasabilir mi 1 SHIB popülerliğiyle, dünyanın dört bir yanındaki birçok yatırımcının dikkatini çeken bir kripto para birimidir.

Son zamanlarda, SHIB’in ticaret hacmi 100 milyon dolara kadar yükseldi. Bu durumda şu soru ortaya çıkıyor: SHIB, 1 dolara ulaşabilir mi?

SHIB için 1 dolar seviyeleri mümkün mü?

Shiba Inu’nun (SHIB) mevcut işlem fiyatı 0.0000088 dolar seviyesinde. Son 24 saat içinde kayda değer bir işlem hacmi olan 83,509,704 dolar ile işlem görüyor. Geçtiğimiz gün Shiba Inu (SHIB) yaklaşık %3’lük bir artış yaşadı.

Şu anda CoinMarketCap‘te 15. sırada yer alıyor ve 5,182,267,996 dolar piyasa değerine sahiptir. Shiba Inu (SHIB) kripto parasının dolaşımdaki arzı 589,353,544,428,282 SHIB’dir.

shiba fiyat tahmini 1 dolara ulasabilir mi

Shiba Inu (SHIB) kripto parası teknik açıdan incelendiğinde, dört saatlik zaman diliminde, üç beyaz asker(three white soldiers) olarak da adlandırılan üç boğa mumu oluşumu gözlemlenmektedir. Bu formasyon, piyasada güçlü bir yükseliş hissi olduğunu gösterir. Ayrıca, 50 günlük üstel hareketli ortalama ve RSI göstergesi alım bölgesinde bulunuyor. Bu durum, daha fazla yükseliş hareketi olasılığını gösteriyor.

Saatlik zaman diliminde, Shiba Inu için 50 günlük üstel hareketli ortalama, yaklaşık olarak 0.00008500 seviyesinde destek sağlamaktadır. Mum çubuklarının bu seviyenin üzerinde kapanması, Shiba Inu için olumlu bir yukarı yönlü potansiyele işaret ediyor. Yani, fiyatın bu seviyenin üzerinde kalması, Shiba Inu’nun değer kazanma olasılığının artabileceğini gösteriyor.

Gelecekte ne olacağını kesin olarak bilemeyiz, ancak kısa vadeli hedeflerden bahsediyorsak, SHIB’in 1 dolar seviyelerine ulaşması oldukça zor bir hedef olarak görülüyor. İleride proje hakkında gelebilecek olumlu haber ve gelişmeler, SHIB’de daha yüksek seviyeleri görmemizi sağlayabilecek faktörler olabilir.

(Visited 53 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Dev SHIB burn: 191 milyon SHIB burn edildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz