Ana SayfaAltcoin HaberleriSCRT Coin (Secret Network) neden yükseliyor? İşte rallinin perde arkası...

SCRT Coin (Secret Network) neden yükseliyor? İşte rallinin perde arkası…

Secret Network (SCRT) Coin neden yükseliyor?

FTX çöküşünden bu yana, tüm kripto paralar için kasvetli bir tablo oluştu. Bitcoin ve altcoinlerin birçoğu, son iki haftadır büyük satış baskısı altında.

Bununla birlikte belirsizliğin arttığı böyle bir dönemde gizlilik odaklı bir altcoin, Avrupa’nın gizlilik coinlerini yasaklamayı planladığına dair yayılan söylentiler arasında iyi bir performans gösterdi.

Cosmos (ATOM) ağı üzerine inşa edilen Secret (SCRT), uçtan uca şifrelemeye ve “Gizli Sözleşmeler” olarak adlandırılan akıllı sözleşmelere sahip gizlilik merkezli bir zincirdir.

Proje, bazı farklı blok zincirlerinin kripto paralarını “Gizli Tokenlere” dönüştürmek için Gizli Köprüler adlı bir mekanizma kullanmaktadır. Secret, diğer blockchain ağlarının kripto paralarını dönüştürmek için önce paraları orijinal zincirin akıllı sözleşmesine park eder. Daha sonra, Secret Network’te eşdeğer miktarda token basılır.

Secret Network’ün yerel token’ı SCRT Coin, 22 kasım itibariyle güçlü bir ralli başlatarak 0,59 dolar seviyelerinden 0,91 dolar seviyesine kadar yükseldi. Son 24 saat içinde yüzde 30 civarında artış gösteren token, Coinmarketcap’te 145. sıraya yükseldi.

Yükselişin arkasında ise ana ağda yapılacak güncellemenin etkili olduğu değerlendiriliyor. Secret Network’ün 22 kasım tarihinde twitter hesabından yaptığı duyuruda, 13 aralık tarihinde Shockwave Omega isimli yükseltme ile WebAssembly motorunun Wasm3 ile değiştirileceği, dApp performansının iyileşeceği ve ağı bir sonraki adım olan Secret 2.0’a hazırlayacağı ifade ediliyor.

(Visited 65 times, 1 visits today)

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz