Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaKripto Para HaberleriSBF'den Binance CEO'suna Zehir Zemberek Sözler

SBF’den Binance CEO’suna Zehir Zemberek Sözler

SBF'den Binance CEO'suna Zehir Zemberek Sözler

Bu sabah saatlerinde Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun sert sözlerine Sam Bankman-Fried’dan cevap geldi. Fazla detaya girmeyen SBF, CZ’ye ‘sen kazandın, yalana gerek yok’ dedi.

Bir kez daha CZ karşısında mağlubiyetini kabul eden SBF, 13 Aralık’taki Kongre Finansal Hizmetler Komitesi toplantısına katılacağını açıklamasının ardından CZ’ye ‘sen kazandın’ dedi.

CZ’nin milyarder yatırımcı Kevin O’Leary’nin açıklamalarına yanıt verdiği bir tweet’e cevap yazan SBF, CZ’nin hisselerini sattığı açıklamasının doğru olmadığını söyledi.

Ayrıca, Binance’in FTX yatırımlarından çıkma hakkı olmadığını iddia etti:

Yalana gerek yok, sen kazandın CZ. Satın alma konusunda seninle çok sayıda görüşme yaptık. Çünkü bu önemli bir konuydu. Senin görüşme tarzın beni ne kadar sinirlendirse de ilerlemeyi sürdürdüm. Sen ise fazladan 75 milyon dolar vermezsek yatırımlardan çıkacağını söyleyerek bizi tehdit ettin. Bizler de kabul ettik çünkü yatırımcılarımız arasında Binance’in olması bize güven verdi.

Ancak bunları tartışmak artık gereksiz. Sen kazandın. Hala bu konuda neden yalan söylüyorsun? Diğer konulara gelirsek, bildiğin gibi, biz senin hisselerini satın almadıkça senin yatırımdan çıkmak gibi bir hakkın yoktu. O dönem token ve hisselerin büyük bir bölümü de kilitliydi zaten.”

CZ’den SBF’ye Yanıt 

Binance’in FTX hisselerini satması ve yatırımdan vazgeçmesi iddialarını ortaya atan Sam Bankman-Fried’a Zhao’dan yanıt geldi.

Bu bir ayrışma ya da dövüş değil, kazanan yok. Bunların şu anda hiçbir önemi yok. Biz istemezsek sen bizi hisse satmaya zorlayamazsın. Ayrıca, senin fonlamalarında veto hakkına da sahiptik. Bu hakkımızı hiç kullanmadığımız gibi sözünü de etmedik. Hiçbir zaman yarış ya da kavga içine girmedik. Kazanan kimse yok. Arkadaşlarını bizlere karşı kışkırtma. Sen kendine bak.

(Visited 57 times, 1 visits today)

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Hayrunisa Bayar
Ege Üniversitesi Basım ve Yayım Teknolojileri bölümü öğrencisi olan Hayrunisa Bayar 5 yıldır metin yazarlığı işiyle ilgilenmektedir. Birden fazla haber sitesinde makale, çeviri ve seo odaklı içerikler üreterek, editör olarak görev alan Bayar, son birkaç yıldır kripto para sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmeye başlamıştır. Blokchain teknolojisi kendisinin özel ilgi alanları arasındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz