Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaSolana (SOL Coin) HaberleriSam Bankman-Fried hakkında ilginç iddialar gün yüzüne çıkıyor

Sam Bankman-Fried hakkında ilginç iddialar gün yüzüne çıkıyor

Sam Bankman-Fried hakkında ilginç iddialar gün yüzüne çıkıyor

FTX’in kurucu ortağı Sam Bankman-Fried, hakkında şaşırtıcı kripto bilgisini ve iş yolculuğunu ortaya çıktı.

Bankman-Fried, kripto topluluğunu şaşırtan bir itirafta bulundu ve FTX’e girmeden önce kripto para dünyası hakkında oldukça temel bir anlayışa sahip olduğunu itiraf etti.

The Guardian’ın canlı yayınına göre, Sam Bankman-Fried şunları itiraf etti: “Kripto para birimlerinin nasıl çalıştığına dair kesinlikle hiçbir fikrim yok. Ancak bunların alınıp satılabilecek şeyler olduğunu biliyorum.”

Bankman-Fried, ifadesi boyunca FTX borsalarının gelişimini, kasıtlı zorluklar yerine kaçınılmaz zorluklarla işaretlenmiş doğal bir ilerleme olarak tasvir etmeye çalıştı.

FTX’ten borç almanın, müşterilerin bakiyelerinin başkalarının zararlarını telafi etmek için kullanılmasına izin veren platformun hizmet şartlarıyla tutarlı olduğunu savundu.

FTX’in öncelikli kaygısının risk yönetimini sürdürmek ve varlıkların yükümlülüklerini aşmasını önlemek olduğunu belirtti. Ayrıca, özel bir risk yönetimi ekibi olmamasını en büyük hatası olarak değerlendirerek yönetimdeki hataları da kabul etti.

Sam Bankman-Fried SOL’u şok edici bir fiyattan satın almış

Alameda Araştırma fonunu kullanarak Solana’yı yalnızca 0,20 USD karşılığında satın aldığını açıkladı.

SBF, paranın müşteri mevduatlarından değil, şirketin kârından elde edildiğini açıklığa kavuşturmasına rağmen, açıklamasının doğruluğu, FTX ve Alameda’yı işleten eski yöneticilerin önceki açıklamalarıyla çelişiyor.

(Visited 11 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  VanEck Bitcoin ETF başvurusunda güncelleme yaptı

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz