Salı, Mart 5, 2024
Ana SayfaAltcoin HaberleriRippleNet 2020 Yılında Hacmini 5 Kat Arttırdı!

RippleNet 2020 Yılında Hacmini 5 Kat Arttırdı!

ripplenet 2020 yilinda hacmini 5 kat arttirdi 60212e7d1c1a2

Finansal kurumlar için blockchain destekli küresel ödeme ağı RippleNet, 2020 yılında üç milyon işlem kaydetti. Bu, bir önceki yıla göre beş kat büyüme anlamına geliyor.   

XRP destekli isteğe bağlı likidite (ODL) çözümü, toplam hacmin 2,4 milyar dolarından sorumlu. RippleNet Genel Müdürü Asheesh Birla’ya göre, talep söz konusu olduğunda Asya-Pasifik bölgesi en yoğun bölge olmaya devam ediyor.

Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) ve Hindistan arasındaki koridorların en yoğun koridor olmasını bekliyor. 2021 yılında RippleNet, havale işlemlerinin ötesine geçerek işletmeler arası (B2B) işlemlere ve e-ticaret ödemelerine girmeye devam edecek:  

RN geliştikçe, işlediğimiz txns türleri de gelişir. Para havaleleri ile başladık çünkü en yüksek sürtünmeye sahipler. Bunlar hala RN txns’nin çoğunluğunu oluşturuyor, ancak 2021’de B2B ve e-ticaret ödemelerinde daha da genişlemeye devam edeceğiz.

SEC ile ilgili yasal sıkıntılarına rağmen, Ripple yeni ortaklar eklemeye devam ediyor. Aslında CEO Brad Garlinghouse’a göre, davadan bu yana 15 yeni müşteri daha bünyeye katıldı.

Küresel olarak müşteri ilgisi çok güçlü olmaya devam ediyor. Ekip, 18’i RippleNet’te yeni olan 40’tan fazla ülkede, haftada 2 yeni müşteri anlaşması gerçekleştirmeye devam etti. 22 Aralık’ta Ripple aleyhine açılan SEC davasına rağmen, 2021 yılında 15 yeni müşteri ile yeni sözleşme imzaladık.   


ripplenet 2020 yilinda hacmini 5 kat arttirdi 60212e8027ccd

ve

ripplenet 2020 yilinda hacmini 5 kat arttirdi 60212e80567a4

utoday

(Visited 1 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  EigenLayer airdrop etkinliği ne zaman? EigenLayer nedir, nasıl çalışır?

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz