Pazartesi, Mayıs 23, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriRipple davası önümüzdeki günlerde ilginçleşebilir!

Ripple davası önümüzdeki günlerde ilginçleşebilir!

Ripple davası önümüzdeki günlerde ilginçleşebilir!

Avukat Jeremy Hogan, devam eden SEC ve Ripple davasının önümüzdeki birkaç ayının ilginç olabileceğine inanıyor ve önemli kararlar alınacağına vurgu yapıyor.

Cryprolaw platformu kurucusu olan ABD’li avukat tarafından yapılan Twitter paylaşımında, devam eden davada, Hakim Torres tarafından verilen son kararın önemli olduğunu söyledi.

Avukat John Deaton, bir dizi tweet güncellemesinde son kararları ve bunun Ripple için ne anlama gelebileceğini açıkladı. Savunma avukatı  James K.Filan daha önce XRP topluluğuna, Yargıç Torres’in Chris Larsen ve Brad Garlinghouse’un e-postaları ve yasal notlarıyla ilgili üç belgenin açıklanmasını emrettiği son kararı bildirmişti.

Ayrıca Yargıç Torres, Chris Larsen’in e-postaları, yasal notları ve Brad Garlinghouse ile ilgili üç belgenin mühürlenmesini emretti.

Yargıç Torres, Larsen’a bir e-posta ve Ripple’a yasal notlar gönderecek ve “haksız” mühürlemenin gerekçesini bulacak. Ancak “potansiyel olarak hassas bilgileri” korumak için üç belgede Garlinghouse’a redaksiyonlar verecek ve her iki tarafça açılan bazı belgelerin kamuya açıklanmasını sağlayacak. Son olarak Torres, Ripple’a adil yargılanma hakkını hedef alan SEC’in son hareketine yanıt verme fırsatı sağlayacak.

Davaya rağmen Ripple daha güçlü

Ripple kısa süre önce Birleşik Krallık’ta önemli bir ödeme çözümleri sağlayıcısı olan Modulr ile stratejik ortaklığını duyurdu.

San Francisco merkezli blockchain şirketi, C Serisi turuna katılan yatırımcılardan hisse geri satın aldıktan sonra 15 milyar dolarlık bir değere ulaştığını da belirtti. CEO Brad Garlinghouse, SEC ile olan yasal savaşa rağmen Ripple’ın şimdiye kadarki en güçlü finansal konumunda bulunduğunu ifade etti.

Yakın tarihli bir röportajda Garlinghouse, Ripple’ın gelecekte halka açılabileceğini açıklamıştı.

(Visited 129 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 30,247.00 2.37%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 2,036.69 2.68%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.54298 2.53%
solana
Solana (SOL) $ 52.48 3.89%
xrp
XRP (XRP) $ 0.424717 2.34%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 10.14 1.35%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.086374 1.06%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000012 0.96%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 0.0002 64.40%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 31.65 5.95%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 7.30 3.51%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 5.47 4.12%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 71.43 1.96%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.443586 2.18%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.676768 3.34%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 6.27 2.97%