Ana SayfaAltcoin HaberleriRipple: Büyümeye devam etmek için güçlü bir konumdayız!

Ripple: Büyümeye devam etmek için güçlü bir konumdayız!

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, piyasadaki sıkıntılara rağmen şirkete yeni çalışanları işe almaya devam edeceklerini söylüyor

Ripple: Büyümeye devam etmek için güçlü bir konumdayız!

Yakın zaman önceki bir tweet’te, Brad Garlinghouse, Ripple’ın finansal pozisyonunun dünya çapında “yüzlerce” yeni çalışanı istihdam ettirecek kadar güçlü olduğunu söyledi.

Ripple CEO’su, piyasadaki ciddi düzeltmeye rağmen uzun vadede kripto konusunda iyimser olduğunu yineledi.

Garlinghouse, şirketinin ciddi bir nakit dengesi sağlamayı başardığını ve bunun da mevcut ayı piyasasında dahi personel kadrosunu genişletmeyi mümkün kıldığını ifade etti.

Öte yandan, BlockFi ve Gemini gibi bazı kripto para girişimleri, piyasadaki çöküş nedeniyle, personel sayılarını önemli miktarda azalttılar. Önceki gün Trendkoin olarak bir haberimizde de belirttiğimiz üzere, Coinbase borsası personel mevcudunu yüzde 18 oranında daraltma kararı almıştı.

Aradığınız kültür türü

Diğer taraftan Garlinghouse tweetinde, görünüşe göre Kraken CEO’su Jesse Powell’a, şirketinin “no assholes” (pislik yok) politikası bulunduğunu vurgulayarak, üstü kapalı bir şekilde sataşmış.

Kraken CEO’su Powell, çalışanlarını “triggered” (öfkeli, infial halinde) olarak adlandırmasından ve herhangi birine karşı “nefret dolu” veya “ırkçı” demelerini yasaklamasından sonra tartışmalara yol açmıştı. En büyük kripto para borsalarından birinin başkanı olan Powell, kadın düşmanı açıklamalar yapmakla da suçlanmıştı.

Kraken’in “anti-woke” (‘ırkçılık karşıtı veya adalet duyarlılığı olanlara’ karşı duruş) politikası, The New York Times tarafından oldukça eleştirel bir şekilde ele alınmıştı.

Bu ayın başlarında Powell, aşırı libertarian (özgürlükçü) inançları borsa kültürünün temel bileşeni olarak isimlendirdiği 31 sayfalık bir manifesto yayınlamıştı.

Ripple şirketi ise, İnsan Kaynakları Grupları (ERG’ler) ile bir mozaik ve kapsayıcılık kültürü oluşturmaya odaklanmış durumda.

(Visited 83 times, 1 visits today)

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz