Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaBlockchain HaberleriRipple: Blockchain ve Kripto Piyasası 2021'de Daha Da Hızlı Büyüyecek!

Ripple: Blockchain ve Kripto Piyasası 2021’de Daha Da Hızlı Büyüyecek!

ripple blockchain ve kripto piyasasi 2021de daha da hizli buyuyecek 602125ef62467

SEC duruşması sonrasında kendini zor bir pozisyonda bulan Ripple yönetimi, blockchain ve kriptonun geleceğine güveniyor.

Şirketin web sitesinde, RippleNet Genel Müdürü Asheesh Birla tarafından yazılan bir makale paylaşıldı. Birla, kripto para birimlerinin geleneksel kurumlarla aralarındaki farkı kapattığını söyledi. Ayrıca finans teknolojisi (fintech) şirketlerinin artık birçok küçük çaplı bankadan daha önde olduğunu belirtti.

Birla aynı zamanda Paypal, Square ve Robinhood gibi şirketlerin kripto piyasasına girmesinin, sektörün büyümesi adına önemli bir rol oynadığını söyledi. Böyle büyük platformların, dünya çapında geleneksel bankacılık hizmetlerine erişimi olmayan milyonlarca insana güvenilir bir alternatif sunduğunu ekledi. Ayrıca kriptoya giriş yapmak isteyen ‘heveslilerinden’ de bu fintech devlerine fayda sağlayabileceğini belirtti. Geçen sene, Square’in CashApp uygulaması 1 milyar doların üzerinde Bitcoin geliri elde etmişti. Analistler ise Paypal’ın bunu aşmaya yakın olduğunu söylediler.

Birla: “Dünya değişiyor. Bu yıl içerisinde bir fintech ya da kripto para şirketinin, banka gibi geleneksel bir finans kurumunu satın aldığını bile görebiliriz.

2020’de Merkeziyetsiz Finans (DeFi) kripto dünyasında en çok konuşulan hadise olmuştu. Ripple DeFi yöneticisi Michael Zochowski de DeFi ve Blockchain‘in geleceği hakkında konuştu. Çok sayıda DeFi tabanlı projenin ortaya çıkışı, yakın zamandaki ilk koin arzı (ICO) patlamasına benzetildi. Zochowski ise gerçekten değerli olabilecek projelerin ayakta kalacağını, diğerlerinin ise yavaşça söneceklerini düşünüyor.

ETH 2.0 platformu kayda değer bir gecikmeyle piyasaya sürülmüştü. Zochowski bu gecikme sebebiyle, gelecekteki DeFi projelerinin Ethereum’dan başka bir ağda oluşturulabileceğini söyledi.

Uzun zamandır beklenen ve ölçeklenebilirliği, hızı ve verimliliği artırmayı amaçlayan ETH 2.0, Zochowski’ye göre ‘karmaşık bir güncelleme’:

2021’in sonuna kadar DeFi projelerinin en az %25’inin, Ethereum dışındaki ağlarda olacağına inanıyorum.

İlginizi çekebilir:  Huobi hacklendi: Justin Sun'un hack açıklaması

RippleX Genel Müdürü Monica Long da bu senenin kripto dünyasında etki yaratacak bir yıl olmasını bekliyor:

2021’de kripto verdiği sözü tutacak. Finans sektörü herkes için daha erişilebilir ve adil olacak.”


ripple blockchain ve kripto piyasasi 2021de daha da hizli buyuyecek 602125f4603af

ve

ripple blockchain ve kripto piyasasi 2021de daha da hizli buyuyecek 602125f48f33d

(Visited 3 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz