Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaKripto Para HaberleriRipple, Amazon'dan Üst Düzey Yöneticileri İşe Alıyor

Ripple, Amazon’dan Üst Düzey Yöneticileri İşe Alıyor

ripple amazondan ust duzey yoneticileri ise aliyor 602127f52479b

Amazon’dan Devraj Varadhan, Ripple’a senior vice president (SVP) olarak katıldı. Varadhan, uzun süredir bir blockchain decacorn çalışanı olan Christopher Kanaan’ın yerini alacak. Ripple’ın CEO’su, yeni üyeyi şirketin “All-Star” teknoloji ekibine davet etmekten heyecan duyduğunu söyledi.

SVP, birden fazla genel müdür olan şirketlerde diğerlerinden daha kıdemli olan başkan vekilidir. 

Ripple’a katılmadan önce Varadhan, Ekim 2017’den Aralık 2020’ye kadar Amazon’da teslimat deneyimi başkan yardımcısıydı.

Başlıklar

Ripple yeni bir finansal ağ kurmak istiyor

Varadhan, teknolojik ilerlemenin insanlık üzerinde son derece olumlu bir etkisi olabileceğini iddia ediyor. Ripple ağının blok zincir yetenekleri ve değerlerin interneti ile birleşerek, küresel finans ağının daha verimli hale geleceğini ve para transferlerinin bir e-posta göndermek kadar kolay olacağını düşünüyor.

Varadhan şöyle açıklamalarda bulundu:

‘Amazon’da 15 yıldır mühendislik ekiplerine liderlik ederken, insanlara temel unsurları sağlayan, büyük ölçekli, müşteri odaklı yenilikleri ilk elden deneyimledim. Ripple’ın finansal ağı RippleNet ve açık geliştirici platformu RippleX, blok zinciri ve dijital varlık teknolojisine ve finans kurumlarının, girişimcilerin, dünyanın dört bir yanındaki insanların işlem yapma hızına, maliyetine ve güvenilirliğine önemli ölçüde olanak tanıyor.’

Ripple, yüksek profilli yöneticileri çekmeye devam ediyor

Aralık ayında, JPMorgan Chase’in eski düzenleme işleri şefi ve bankacılıktaki en güçlü kadınlardan biri olarak tanınan Sandie O’Connor, Ripple’ın yönetim kuruluna katıldı. Bu, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC), Ripple’ı yasadışı XRP satışları iddiasıyla mahkemeye çıkarmasından sadece bir hafta önce gerçekleşmişti.

Yasal sorunlara rağmen, Ripple yüksek profilli yöneticiler için çekici olmaya devam ediyor. Yine de, SEC’in Şubat ayında nasıl karar vereceğini beklemek ve görmek gerekiyor. Bundan önce, bu durumun sonucu ve XRP fiyatının gelişimi hala belirsizliğini koruyor.

 

 


ripple amazondan ust duzey yoneticileri ise aliyor 602127f6ae8d4

ve

ripple amazondan ust duzey yoneticileri ise aliyor 602127f6dc1a7

(Visited 1 times, 1 visits today)

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz