Pazartesi, Ağustos 8, 2022
Ana SayfaMetaverse HaberleriRevolve Games (RPG) dahil 5 metaverse coin! Değerleri hala düşük

Revolve Games (RPG) dahil 5 metaverse coin! Değerleri hala düşük

Revolve games, rpg, metaverse coin

2022 yılına girerken, Revolve Games (RPG) dahil piyasa değeri görece küçük olan düşük değerdeki Metaverse coinleri derledik. İyi okumalar…

PolkaWar (PWAR)

Temmuz 2021’de piyasaya sürülen PolkaWar, bir 3D NFT dövüş oyunudur. Kullanıcılar, NFT’leri kullanarak karakterler oluşturabilir ve ödüller için birbirleriyle savaşırlar.

Platformda kullanıcıların PWAR tokeniyle ürün, silah ve ekipman ticareti yapabileceği bir NFT pazar yeri de olacağı belirtiliyor.

Oyunda, Warriors, Magicians ve Archers gibi çeşitli sınıf karakterleri bulunmaktadır.

Yazım esnasında, PWAR tokeni 0.299 dolar seviyesinde ve piyasa değeri 5,8 milyon dolarda.

PWAR tokeni, PancakeSwap, Gate.io, MEXC gibi borsalardan alınabiliyor.

Spheroid Universe (SPH)

Spheroid Universe, sanal gerçeklik uygulamaları geliştirmek üzere yapılmış bir genişletilmiş gerçeklik Metaverse’dir. Metaverse projelerine yönelik Spheroid XR Cloud ve Spheroid Script programlama dillerini içermektedir.

Oyunda, spheroid evreni sanal alanlardam oluşur; her sanal alan bir sosyal medya hesabı gibi değer biriktirir. Mevcut sosyal medyadan farklı olarak DeFi ve blockchain teknolojisi kullanıldığı için sanal alanlar kullanıcıya aittir.

2979D401 5888 4655 9A41 69AA0EE817C2

SPH tokeni ile platformun pazarında sanal alanlar, Uniswap’ta farming likiditesi alınabilmektedir.

Yazım esnasında, token 0,0759 dolar seviyesinde olup, piyasa değeri 8,8 milyon dolardır.

Token Uniswap’ta satın alınabiliyor.

Legend of Fantasy War (LFW)

Legend of Fantasy War, 4 Ocak’ta piyasaya sürülecek bir 3D oyna-kazan oyunudur. Oyunda bir ordu halinde toplanan ve PVP savaşlarında savaşılabilen NFT karakterleri bulunuyor.

Oyun, tek veya çok oyunculu modlarda düşmanlara karşı savaşmak için kahraman takımları oluşturularak oynanıyor.

Ayrıca kullanıcıların kendi aralarında ekipman ve NFT karakterlerinin satın alabilmeleri veya borç verebilmeleri için bir pazar da olacağı belirtiliyor.

LFW tokeninin stake edilmesi için bir dApp de bulunmaktadır. Mevcut dApp’in kalitesi ve kilitli değerine (700 bin dolar) göre, oyun piyasaya sürüldükten sonra tokenin kolayca ikiye katlayabilecek gibi gözüküyor.

Yazım esnasında, LFW 0.840 dolar olup, piyasa değeri 5,97 milyon dolardır.

LFW tokeni PancakeSwap, Gate.io, Bybit’ten satın alınabiliyor.


Revolve Games (RPG)

Revolve Games, ödüller kazanılabilen, NFT varlıklarını içeren, bir oyna-kazan oyun platformudur.

Ekosistem, benzersiz bir entegre ödül modeliyle oyuncuları NFT’lerine katılmaya ve seviye yükseltmeye teşvik eder. Oyuncular artan stake oranları ile likidite sağlayabilirler.

Oyunda, oyuncuların NFT uzay gemileriyle keşfedecekleri gezegenler arası sanal alanlar bulunmaktadır. Metaverse’de arazi satın alım satımı ve kiralaması yapılabilmektedir.

Bunun dışında, oyuncular, beyaz listedeki geliştiricilerin platformdaki kullanıcılara sunduğu “oyun oluşturucu paketleri tasarlamasını sağlayan Revolve SDK” ile oyunlarını oluşturabilirler.

Platform, Decentraland ve Sandbox gibi platformların rakibi olmak istiyor. Dolayısıyla 6,7 milyon dolarlık piyasa değeri ile tokenin mevcut değerinin oldukça düşük kalmış olduğu söylenebilir.

RPG tokeni yazım sırasında 0,465 dolarda gözüküyor. Piyasa değeri 6,7 milyon dolar. Token PancakeSwap üzerinden satın alınabiliyor.

Fear (FEAR)

2021 Mayıs ayında piyasaya sürülmüş olan Fear, korku ile ilgili önde gelen eğlence platformlarından birisi. Platformda bir 2D aksiyon/puzzle ve bir 3D korku macera oyunu bulunuyor. Bu yıl içinde geliştirilen birkaç oyunun daha piyasaya sürüleceği belirtiliyor.

Ekosistem çift tokenli olup, FEAR ve BLOOD tokenleri bulunmaktadır. FEAR, yüzde 28 APY ile Polygon’da stake edilebilmektedir. Blood ise, oyna-kazan oyunlarının ekosistemi için tasarlanmış bir oyun içi tokendir.

Korku oyunlarını seviyorsanız, Fear’ın web sitesindeki mevcut demosuna bakabilirsiniz.

FEAR yazım esnasında, 1,49 dolar olup, piyasa değeri 16 milyon dolardır.

FEAR tokeni KuCoin, Uniswap, PancakeSwap, Gate.io, Mexc gibi borsalardan satın alınabiliyor.

(Visited 519 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Kaynaknulltx
Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 24,203.48 4.87%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,797.16 5.84%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.546112 5.48%
solana
Solana (SOL) $ 43.49 7.96%
xrp
XRP (XRP) $ 0.382794 2.50%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 9.33 9.25%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.071262 3.24%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000013 4.94%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 29.81 11.98%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 8.71 11.59%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 9.19 2.99%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 63.93 4.07%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.37826 5.38%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.94886 4.04%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 5.66 11.34%