Pazartesi, Mayıs 23, 2022
Ana SayfaKripto HaberleriKripto fonlarında rekor kıran haftalık giriş miktarları açıklandı! Bu dijital varlıklar listenin...

Kripto fonlarında rekor kıran haftalık giriş miktarları açıklandı! Bu dijital varlıklar listenin başını çekiyor…

Rekor kıran haftalık giriş miktarına sahip kripto fonları açıklandı!

Dijital varlık yönetimi firması CoinShares tarafından sağlanan verilere göre, Solana merkezli kurumsal yatırım ürünleri, önceki hafta 87 milyon dolar değerinde rekor bir giriş kaydetti.

Solana
Kaynak: coinmarketcap.com

Solana şu anda yönetim altındaki toplam 241 milyon dolar değerinde varlıkla, kurumsal yatırımcılar arasında en popüler beşinci kripto para haline geldi.

Bitcoin fonları, yatırım sermayesinin en büyük payı ile 98 milyon dolarlık giriş gördü.

Kripto fonlarının rakamları

Ethereum bağlantılı yatırım varlıkları 10,2 milyon dolar ile üçüncü sırada yer alıyor. Cardano ve Polkadot’a bağlı fonlar sırasıyla 1,8 milyon dolar ve 1,2 milyon değerinde fon getirdi.

Genel olarak, geçen hafta tüm kripto para fonlarına 193 milyon dolar ilave edildi ve bu, Aralık ortasından bu yana en büyük miktar olduğu anlamına geliyor. Rakam, kurumsal yatırımcıların son birkaç aydır düşüş eğiliminde olan kripto piyasasına olan güvenini yeniden kazandığını gösteriyor. Geçen hafta, karşılaştırma için, kripto fonları 47 milyon dolar değerinde çıkış gördü.

XRP, yatırımcıların tartışmalı Ripple bağlantılı fonlardan 1 milyon dolar çekmesiyle, geçen hafta negatif girişler kaydeden tek kripto para oldu.

Avrupa, girişlerin aslan payını (yüzde 76) oluşturdu. Toplamın geri kalanından Amerikan fonları sorumluydu. Yönetim altındaki toplam kripto miktarı şu anda 57 milyar dolar seviyesinde ve Grayscale toplamının büyük çoğunluğunu oluşturuyor.

Blok zinciri ile ilgili hisse senetleri de genel eğilimi takip ederek geçen hafta 23 milyon dolar değerinde giriş kaydetti.

Tüm kripto para piyasası şu anda bir toparlanma havasında ve Bitcoin fiyatı son zamanlarda 48.000 dolara ulaştı.

Terra (LUNA), son 24 saatte yüzde 7,91 fiyat artışıyla pazarın lideri konumunda.

(Visited 229 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Seren Barlakhttp://wwww.trendkoin.com
Adnan Menderes Üniversitesi mezunu olan Seren Barlak, 3 yıl çeşitli platformlarda content writer ve rewriter olarak çalışmış ayrıca çevirmenlik ve içerik editörlüğü görevlerinde de bulunmuştur. Uzun bir süredir kripto para sektörü ile ilgilenen Barlak, blockchain, gaming ve yurtdışı platformlarda yayınlanan diziler hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 30,247.00 2.37%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 2,036.69 2.68%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.54298 2.53%
solana
Solana (SOL) $ 52.48 3.89%
xrp
XRP (XRP) $ 0.424717 2.34%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 10.14 1.35%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.086374 1.06%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000012 0.96%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 0.0002 64.40%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 31.65 5.95%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 7.30 3.51%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 5.47 4.12%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 71.43 1.96%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.443586 2.18%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.676768 3.34%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 6.27 2.97%